Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy minden középkorú férfi vonzó?

Figyelt kérdés

Majd 30 felett fordul a kocka...

Miért hiszitek azt, hogy a bűvős 40 után mindenki George Clooney lesz? Egy csapásra, magától?

A sármos 40-es azért az, mert 20 éves kora óta sportol, odafigyel, hogy mit eszik, és fiatalon is jól nézett ki.

Azért is vonzó, mert (csaknem) éve építi az egzisztenciáját. Igenis látszik, hogy van stílusa, drága ruhákat hord, tud magára költeni. Fodrász, kozmetikus (bizony, kozmetikus), szemelyi edző.

Van tapasztalata: 20 éve szédíti a nőket, ismeri a női test minden titkát.

Másban is tapasztalt: ismeri a jó borokat, jó zenéket, jó helyeket. Ért a klasszikus férfias munkákhoz, kocsit szerel, javítgat a ház körül.


Azt várni, hogy a lakásban ülve, pizzán és kólán èlve, rabszolga munkát végezve, ugyanúgy fog kinézni egy férfi, és ugyanolyan vonzó lesz, csak mert 40 éves, az több mint nevetséges.

Nem vèletlen, hogy a férfiak sokkal korábban halnak.



2018. aug. 27. 18:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
26 éves vagyok, 20 évvel idősebb a férjem. És hoztam popcornt. :D
2018. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

Mert szeretnek az emberek reménykedni, persze anélkül, hogy bármit tennének.


George Clooney fiatalon egy semmilyen csávó volt, amikor őszülni kezdett, akkor lett igazán sármos. Viszont akkor is adott magára, ami nagy különbség, az álomvilágban élő húszas gyakoris pasasoknál-Tisztelet a kivételnek!-.

2018. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Senki sem keres azért többet, mert 40 elmúlt. Ugyanabban a munkakörben ugyanannyit keres 25 évesen és 45 évesen is az ember, mindegy, hogy mérnök, vagy operátor."


Ez azért nem így van. Vagyis az én környezetemben számít a tapasztalat, aki 20 éve dolgozik, többet keres, mint aki most kezd.

2018. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23: Aki 20 éve ugyanott dolgozik, az igen. De nem azért, mert öregebb, hanem mert két évtized alatt letett eleget az asztalra. Vagy ha van annyi tapasztalata.

De pl. egy raktáros esetén a frissen végzett is ugyanannyit fog kapni, mint egy 20 éve targoncázó.

Márpedig targoncás, operátor, stb. jóval több van, mint sikeres vállalkozó. És ugyanúgy a 20 éves kasszás csajnak csapják a szelet. Az nem kérdés, hogy kit fog választani. 😉

2018. aug. 27. 21:42
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy nincsenek ilyen párok, de nem sok. Egy nőnek van annyi esze hogy nem nevetteti ki magát azzal, hogy egy fiatal srácot pénzel. A nők többsége hasonló korú párral van, negyvenes-ötvenes éveiben javában gyereket nevel. Vannak nők akik az idősebb pasikra buknak hozzá teszem, nemcsak a huszas korosztályból.

Nálam, amikor 37 évesen elváltam, zsinórban próbálkoztak be huszonéves fiúk. Azért nem lett belőle semmi, mert engem nem vonzanak, engem a velem hasonló korú, vagy inább 5-10 évvel idősebb pasik vonzanak. Mint a korosztályom nagy részét. Hiába erőlködsz, az átlag negyvenes nő még mindig jobban ad magára mint az átlag negyvenes pasi, legalábbis hazánkban. Az, hogy a férfiak alapvetően a náluk fiatalabb, a nők meg a náluk idősebb partner felé tendálnak, egy ismert társadalmi jelenség. Nem értem, miért akarod lehúzni a nőket.

2018. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A gimnazista lányékort busszal is lehet menni , persze nem 30-40 éves fazonoknak. Ők nem fogják nézni azt mennyi van a tárcádban , örülnek ha meghivod egy hammbira vagy veszel neki egy csokit. Nem sajnálom az olyan kozépkoru férfiakat akik huszon éves növel jönnek össze.,.mivel a nagyszámok torvényével vissza repulnek ezek a lánykák a huszon éves fiucskákhoz vagy nagyobbat lépnek és egy erös anyagi helyzetu helyzet kozeposztalybeli nagypapához repulnek. Nekem szemely szerint nem tenne jot ha tudnam anyagi okokbol van velem egy no. ( nyilván csoro vagyok , de nem rolam van szó) Szeretetet, oszinte erzelmeken alapulo kapcsolatot semennyi pénzért nem vehetsz , de becsaphatod magad ideig ,oraig . Az évek nem fognak vissza fele telni ,igy ha valaki elcseszi bizonyos ponton akkor ott is ragad.
2018. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem értem ám hogy miért George Clooney-t hozzák fel állandóan. Miért nem Bruce Willis vagy Jason Statham? :D
2018. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!