Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam, ha eddigi életem során egyetlen pozitív visszajelzést sem kaptam? 24F

Figyelt kérdés
Senki nem mondta még, hogy jól nézek ki, tetszek neki, az utcán vagy bárhol máshol sem néztek meg nők, inkább észre sem vesznek. Régóta próbálok javulni, 4 éve elkezdtem edzeni, azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal sportolok, ez látszik is, de semmi siker. Az öltözködést tekintve is több mindent kipróbáltam, a hajamat is variáltam.
2018. aug. 29. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy magadat másokra akarod kasztolni. Én sem vagyok nagy csaj gép de rólam nem egy ember mondta jól nézek ki. És sose voltam nagy divat ember mindig is a céljaim vezéreltek. Edzeni meg nem a csajok ért ha nem az egészséged ért kell. Önmagadat add továbbra is, ismerkedj beszélgess és meglásd lesz pozitív vissza jelzés(utóbbi sajnos nem tapasztalat de te is tudod hogy ez így megy)
2018. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam, pedig lány vagyok és ha ennek az oldalnak van igaza értem most is 5 férfi áll sorba és munka után hazafelé még hárman le fognak szólítani.
2018. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!