Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagyok, tehát nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagyok, tehát nincs esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés

Különböző honlapokon kérdeztem nők véleményét a külsőmről, mindegyik átlagosnak mondott. Ezek szerint jóképű, vonzó biztosan nem vagyok, nem érdeklem őket, mint férfi...aztán vagy csak belökték azt, hogy átlagos vagyok és nem csúnya, hogy ne sértsenek meg nagyon vagy tényleg csak ez a se nem vonzó, se nem taszító, semleges kategória vagyok.

Mihez kezdjek így? Nem lesz sosem barátnőm?


2018. aug. 30. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Itt gyakorin az “átlagos” szó virágnyelven a csúnya? Csak mert minden “átlagos” pasi sír, hogy nem érdekli a nőket, szerintem inkább csúnya vagy akkor, nem pedig átlagos. Az átlagos pasikat, ezalatt a középmezőnyt értem, sokszor látom párkapcsolatban.
2018. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem én mondom magamról, rengeteg nő használta ezt a szót a külsőmre, hogy "átlagos".
2018. aug. 30. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogják a szemedbe mondani, hogy ronda vagy, azért egy átlagosnak van esélye nőt szerezni, ezt még én is elismerem.
2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kép alapján szívesen formálok ŐSZINTE véleményt. Elküldheted nyugodtan.
2018. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, hogy külsőre átlagos vagy, de belsőre nem.

Belsőre egy átlag pasinak van annyibönbizalma, hogy azt gondolja, legalább az átlagos nők között vannaknolyanok, akiknél van esélyük, és még próbálkkzznak is.


Ilyen mentalitással te átlag alatti vagy, bármilyen külsőd is van...

2018. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj benne. Ha átlagos vagy, Kérdező, az annyit tesz, hogy belőled 12 egy tucat, tehát semmivel nem tűnsz ki a tömegből. Nyilván ha van egy nálad jóképűbb, gazdagabb pasas, akkor ő fogja ágybavinni a nőt. Pláne hogy durván sokkal több a férfi, mint a nő.


Ha tehát semmivel nem tudsz kitűnni a tömegből, akkor max. kivételes szerencsével lesz barátnőd. Ez olyan 1%.

2018. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átlagosként örülhetsz, ha szökőévente egyszer szóbaáll veled egy lány

A legkevésbé sincs kereslet átlag férfiakra, a nők döntő többségének csak a jóképű vagy a pénzes pasasok kellenek

A sima átlag pasasokon átnéznek mint az üvegen

Lehet engem is lepontozni, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok, még saját magatoknak se, mert az ugye derogál

2019. szept. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!