Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezek pénzes pasit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezek pénzes pasit? Nem kellemek az elö itéletek, vagyok olyan szép hogy meg érdemlem Köszi az értelmes válaszokat elöre is

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 07:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megnéznék rólad egy képet, lehetőleg olyat, amin az egész tested látszik, nem csak az arcod. Ha lennél olyan szép, mint amilyennek képzeled magad, már régen találtál volna pénzes pasasokat, nem kellene itt kérdezősködnöd.
2018. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert eddig kapcsolatba voltam, egy egész jó modu fiuval...és ilyet szeretnék a közel jövöbe is 🙂
2018. aug. 31. 20:43
 13/17 A kérdező kommentje:
Jaa és északásra találok olyanokat csak olyanokal csinálom csak nem tudon meg tartani öket nem tudom meg játszani a szende szüzet sajan
2018. aug. 31. 21:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok netes oldal van biztosan megtalálod a neked megfelelőt. De a külsőd az nem a mindent jelenti egy férfinél, kell hozzá intelligencia érzékenység érzékiség, folytonos kedvesség, állandó megújulás hogy fent tartsd az érdeklődését! Sokféle módszer van kinél mi válik be. A pénzért játszanod kell sokat ha ez a vágyad, soha nem lehetsz önmagad. Ez a véleményem.Sok sikert!
2018. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolok egy cikket, talán segít megérteni a helyzetedet...


"Lehet, hogy már te is láttad azt a társkereső hirdetését, akiben egy lány Ms. Pretty álnéven őszintén elmondja, hogy dúsgazdag férjet keres. Ha még nem találkoztál az internet legújabb kedvencével, akkor a sztori röviden a következő: egy 25 éves nő társkereső bemutatkozásában nem titkolja, a célja az, hogy hozzámenjen egy olyan pasihoz, akinek az éves keresete legalább 500 ezer dollár. Igen, jól olvastad: fél millió dollár, vagyis körülbelül 113 millió forint! A csajszi arra a kérdésre keresi a választ, hol találhat ilyen férfit és hogyan csaphat le rá, úgy, hogy a gondtalan életért cserébe ő a csinos külsejét tudja felkínálni.


Ez a hirdetés viszont annyira megfogta a világ leghíresebb bankjának, a JP Morgannek a vezérigazgatóját, hogy választ is írt rá:


„Kedves Ms. Pretty,

Nagy érdeklődéssel olvastam levelét, és tudom, hogy sok lány érdekelt az alábbi témában. Engedje meg, hogy kifejtsem válaszomat, mint szakmai befektető. Éves jövedelmem meghaladja az 500 ezer dollárt, így senki sem gondolhatja, hogy csak az időmet vesztegetem. Üzleti szempontból feleségül vennem Önt egy nagyon rossz döntés lenne. Had magyarázzam el, miért. Az, amit Ön szeretne az a cseregazdálkodás jó példája: szépség pénzért cserébe. Az egyik fél biztosítja a szépséget, a másik fél pedig fizet érte, nem is keveset. Csakhogy van egy buktató tényező. Az Ön szépsége mulandó. Én pedig nem adhatok pénzt anélkül, hogy cserébe ne kapnék valamit. A jövedelem tehát évről-évre növelhető, de az Ön szépsége ezzel párhuzamosan elhalványul. A közgazdaságtanban ezt úgy nevezik, hogy a jövedelem a növekvő érték, Ön pedig a csökkenő. Ha Önnek csak a szépsége az egyetlen eszköze, akkor 10 évvel később értéktelenné válik.


Lehet, hogy kegyetlen lesz, amit mondok, de Önnel randizni számomra egy veszteséges kereskedelmi helyzet lehet. Ha valaminek az értéke csökken, azt azonnal el kell adni. Nem szerencsés tehát hosszú távon megtartani. Ez a helyzet a házassággal, amit Ön szeretne. Az túl hosszú időnek számít hogy egy értékét folyamatosan veszítő dolgot megtartsak.

Akinek az éves jövedelme több mint 500 ezer dollár, az nem hülye. Így maximum randiznak Önnel, de feleségül nem veszik. Így azt tudom ajánlani, hogy felejtse el ezt a célját. És ami még ettől is szebb, hogy Önmaga is elérheti azt, hogy ennyi legyen az éves fizetése. Nagyobb esélye van erre, mint találni egy gazdag bolondot. Remélem, hogy ezzel segítettem.


Üdvözlettel,

a JP Morgan igazgatója”

2018. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na, kedves kérdező! Mit szólsz a 15-ös válaszhoz, nem kapsz levegőt, mi, van ami többet ér a szépségnél.
2018. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 Jó a cikk, de feleslegesen másoltad be neki. Először is, nyilván fogalma sincs az amortizáció szó jelentéséről. Másodszor, nyilván megközelítőleg sincs olyan "szép", hogy megakadjon rajta egy "pénzes pasi" szeme. Az általa jómódúnak nevezett (ex)barátja is kb. egy maximum nettó 150e Ft-ot kereső, minimum 20 éves BMW-vel járó vesztes.
2018. szept. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!