Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell komolyan venni a nők elutasító jeleit?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, osztállyal közös ivászat közben eléggé kómásan rámásztam osztálytársnőmre, egy darabig tök jól elvoltunk, aztán a többiek (a józanabbak) szét szedtek minket. Másnap reggel hirtelen nem ugrott be mi volt előző este (nagy részét amúgy is elfelejtettem), mentem leültem osztálytársnőm mellé, és akkor poénkodott osztálytársam azon h mi volt előző este (itt ugrott be, addig vhogy nem jutott el az agyamig), erre reflexből fogtam a fejem (akkor keltem, fáradt voltam+másnapos, és jó eséllyel azt a hatást keltettem h bánom :S, bár tény nem részegen kellett volna.), osztálytársnőm reakciója az volt h \'hagyd, csak részeg volt\'. (úgy tűnt komolyan gondolja)

Azóta (pár hete történt az eset) úgy tesz mintha semmi nem történt volna, egyáltalán nem ellenséges, néha úgy érzem h szívesen van a közelemben, néha meg h egyáltalán nem, pl volt h előttem mondta h xy srác milyen helyes (már kb 3-szor azóta, mindig másra, és persze nem nekem mondta, csak hát én is ott voltam), előtte ilyet sosem csinált, bár lehet csak véletlen, lehet azért mondja h eszembe ne jusson próbálkozni... v nem :P.


2008. nov. 3. 17:57
 1/10 alice_L ***** válasza:
62%

Elmultatok 18 évesek... rugj be mégegyszer ha mashogy nem megy, és ugyelj ra hogy kettesben legyetek, ne akadjon senki aki levalaszt rola.


Ha egy darabig elvoltatok, nyilvan nem tiltakozott. Belegondoltal hogy milyen rossz érzés lehet neki hogy ugy csinalsz mintha csak azért érdekelt téged mert berugtal?

2008. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem tiltakozott, de ő is be volt rúgva, és állítása szerint nem emlékszik. (én is csak az elejére emlékszem, meg az első próbálkozásra h szétszedjenek minket, többre nem :S)
2008. nov. 3. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy nőt sohasem szabad (túl) komolyan venni,legyen szó akármilyen szerelmi ügyről is.:)Majd rájössz te is.
2008. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, szerintem, ami mindig kitűnő megoldás: Célozgatás. Ha akarja, érteni fogja. Így ki tudod deríteni, hogy mit érez.
2008. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy miért kellett szétszedni titeket, elvégre nem verekedés volt, hanem buli, ahol mindenki szokott flörtölni. :S Am szerintem beszéljétek meg, úgy lesz a legkönnyebb és úgy megtudod a pontos választ a kérdéseidre. Sok sikert!
2008. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, arra lennék igazából kíváncsi (tudom, hülye kérdés :( ) h mennyire befolyásolhat egy nőt az h be van rúgva, mármint h ha nem jönnék be neki akkor elküldött volna ígyis? :O
2008. nov. 3. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Eléggé befolyásolhatja a nőket. Nekem van olyan nő ismerősöm, aki részegen gyakorlatilag, mindenkit imád, fogalmazzunk úgy: nem nagyon vállogat, ha úgy hozza a dolog. Nem úgy, mint józanon, amikor nagyon igényes. Szerintem úgy tudnád kideriteni, ha leülnél őszintén beszélgetni az osztálytársnőddel.
2008. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes...s a lányokat nagyon is befolyásolja a részegség mondok egy példát van egy ismerősöm akivel úgy tetszegetünk egymásnak de felvállalni még nem ...a dolgokat de múltkor beittunk s történt egysmás! Én sem tiltakoztam mert tudtam h ezt másnap el lehet inézni azal h hát ittunk!! S most ez 2 hete volt úgy megyünk el egymás mellett h csak na! De sajnos én emlékszem s sztem ő is mert változtak a dolgok.....szóval célozgass neki de tuti h emlékszik ő is,csak nem meri ezt igy felvállalni bevallani még magának sem,h engedett s hogy jó is volt neki! Én igy látom...:)
2008. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem sok minden változott, szinte ugyanaz mintha semmi nem történt volna :O. Am thx
2008. nov. 6. 17:50
 10/10 anonim válasza:
Itt nem az említett dolgok a lényegesek. A leírtak alapján éppen hogy vágyna rá, hogy történjen közetetek valami megint. Legyél kedves, őszinte mond ki nyugodtan, amit gondolsz, azt majd elválik. Féltékenykedés nyüszögés határozatlanság kerülendő!
2009. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!