Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mernek közeledni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek közeledni a lányok felém, azért mert személy- és vagyonőr vagyok? Attól mert ilyen magas beosztásom van, én is olyan ember vagyok mint bárki más, szóval nyugi lányok.

Figyelt kérdés

Állok ingben a gyár bejárata előtt, mint a menedzserek, valahol ez is egy vezető/irányító munka, mint egy vezérigazgatói, szóval érthető az elegáns öltözék. Tekintélyem van, hatalmam van az emberek felett, a pozíciójuk felett. Én sétálgatok a gyárban amíg ők végzik a fizikai munkát, én meg a szellemi munkát...

DE

Én ezért keményen megdolgoztam, tisztességesen bejártam az OKJ tanfolyamra és KITŰNŐ bizonyítványt szereztem! Egyből kaptam is állásajnálatot. :) Szóval meg kéne értenie a lányoknak, hogy minden éremnek két oldala van, és nem kell tőlem tartani, attól mert ilyen nagyon-nagyon magas pozícióm van.



2018. szept. 2. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
nem az hogy tartanak tőled,csak nem vagy egy szépfijú
2018. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

A biztiboy-ok a társadalom legaljai, az ország legnagyobb munkakerülőit csoportosító szakma, csak szólok. Egy utcaseprőt többe nézek, mint ezt a """szakma""" képviselőit.

A lányok nem azért kerülnek, mert te akkora király lennél, hanem pont ellenkezőleg...

2018. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Remélem hogy ez egy kamu kérdés, és nem valódi, mert ha valódi az nagyon gáz :D Ha esetleg mégis valódi hidd el, hogy nem a szakmád az, ami miatt kerülnek a lányok.
2018. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez nagyon gáz, valószínűleg csak provokatív kérdés. Ha nem akkor a kérdező igen ostoba. Vagy nem is. A végzettségének megfelelő értelmi szinttel rendelkezik.
2018. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Mitől olyan nagyon magas beosztás a személy és vagyonőr kedves kérdező? :D Ez a kérdés tuti kamu!
2018. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Figyu, te nem vagy magas beosztásban, te senkit nem vezetsz.

Egy csini rucitól senki sem lesz nagykutya

Úgyhogy szépen nyugodj meg, és fogadd el, hogy inkább antipátia miatt nem kivancsiak rad a nők

2018. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod amig nem viléantasz addig nincs suna.
2018. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

húú szakadj meeg 😂😂😂😂 rélok'


na ilyen humor-önkritika hibriddel nem vagy elesett ember..

2018. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tájolva, te nem vagy a hierarchiában a melósok felett, te alattuk vagy. Te egy szükséges rossz vagy a cég számára, egy kikerülhetetlen pénzügyi pazarlás.

Pár melós előbb tudna téged kirúgatni, mint te őket, ne legyenek tévlépzeteid. :) Na menjél vasald ki a Török security-s nejlon fehér inged menedzserke.

2018. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem igaz, hogy senki sem érti a szarkazmusát..
2018. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!