Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki az, ha a lány magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki az, ha a lány magasabb nálam?

Figyelt kérdés
És azt sem tudom hogyan tundánk igy csókólózni
2008. nov. 3. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mostanában sokszor megkérdezik...Nem, nem ciki egyáltalán,ha szeretitek egymást.Nem kell azzal foglalkozni,hogy mások mit gondolonak.

A csókolózás nem függ a magasságtól, alacsony, magas fiúval/lánnyal ugyanúgy kell.

2008. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se ciki. nem kell ezzel foglalkozni. egy ideig lehet h furcsa lesz, de aztan észre se fogod venni..olyan lesz mintha egyforma magassak lennétek...

tapasztalatból irom, mert én 175cm magas vagyok és mindig alacsonyabb pasim volt még eddig...nem foglalkoztam a mérettel...

2008. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind 2 ő tök nek.:D
2008. nov. 3. 19:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Úgyanúgy csokolózhattok mintha a fiú lenne magasabb.
2008. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki :)
2008. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hány cm? Ha nagyon feltűnő, akkor (egy kicsit) zavaró lehet a lánynak...
2008. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a barátom és köztem majdnem 10 cm van, őszintén magasról teszek arra hogy ki mit gondól erről. Nem a cm en van a lényeg, hanem hogy szeressétek egymást.:)

minket még nem szólt meg senki, a csókolózással nins baj:D egyetlen hiányom, hogy nem tudok a vállára sőlini séta közben, meg no magassarkú, de ezeket ellehet viselni.

üdv:D

2008. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én ijen nem tom picinövésü vag nem tom mi ez,de 141 körül a lány 147-8
2008. nov. 3. 21:18
 9/15 A kérdező kommentje:
én 141cm a lány olyan 147-8 cm körül
2008. nov. 3. 21:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne magassarkú? Ha már magasabb nem tök mindegy mennyivel? Amúgy tényleg nem gáz.
2008. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!