Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is vonzóak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is vonzóak az egyenruhás pasik?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is :)
2018. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Jó kérdés.

Úgy tűnik hogy férfi vagy kérdező.

Neked is tetszenek az egyenruhàs pasik.

Homo kategória!

2018. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A válaszod alapján Te tűnsz férfinak. De szívesen beszélgetek veled hogy megismerj mielőtt ilyen hülyeséget írsz ide. Szándékosan nem más kategóriába írtam. De persze Te már biztos sok mindent láttál
2018. szept. 4. 08:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen vonzóak. :)

Nem a rabruhara gondolok 😂😂

De pl. a tűzoltók, katonák, rendőr az bejön. De nyilván azért lehet, mert az egyenruha mögé bátorsagot, erőt, férfiasságot tarsitunk stb (aztán nem biztos hogy van is :D)

Mint ahogy az öltönyos pasik esetén intelligenciat feltételezünk... aztán az sem biztos, hogy van is.. 😀

2018. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen utolsó én is így gondolom!
2018. szept. 4. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az ugy volt, hogy katona szerettem volna lenni. Aztan, amikor ezt otthon elmondtam, jott edesanyam, hogy ezt megis hogy kepzelem, lany vagyok, nem nekem valo. Jottek a batyamek is, hogy megbolondultam, azt kepzelem, hogy a katonasag csak szep egyenruha meg defillalas, fogalmam sincs, hogy ez mibol all, tegyek le rola de gyorsan. Igy nem lett belem katona, viszont elkezdtem keresni a tarsasagukat, volt akivel csak beszelgettem, masokkal tobb is kialakult, egyhez pedig felesegul mentem. Csak az a kellemetlen, hogy a ferjem kollegaja az egyik ex szexpartnerem...
2018. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Erre mindig kíváncsi voltam, de kérdést azért nem fogok kiírni.

Bocs kérdező, hogy kicsit belepofátlankodok a kérdésedbe!

Szóval az egyértelmű, hogy sok nőnek bejön az egyenruha. De mondjuk ilyen elmúlt korok katonai páncélzata is ugyan ez a téma? Tehát ilyen argyraspidestől kezdve egy római légiós segmenta páncélig. Vagy egy 14-15. századi lovagi páncéltól egy oszmán vértezetig?

2018. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A rab ruha, az nem egyenruha. A bv-s dolgozóknak van az, a raboknak meg formaruha.
2018. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem
2018. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es valahogy az is vonzó mert ahogy előtted írták is a ferfiassagot jelképezi és nagyon tetszik
2018. szept. 4. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!