Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek a kínai vagy japán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a kínai vagy japán lányok tetszenek jobban és miért?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 02:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem tudom különböztetni őket.
2018. szept. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Japán. Szebbek, kulturáltabbak, illedelmesebbek, cukibbak.
2018. szept. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
88%

Ha sorrendet kéne állitanom a 3 "leghiresebb" között akkor

Korea>Japan>Kina

2018. szept. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy vagyok velük, hogy minél markánsabbak a mongolredőik, annál jobban tetszenek. Az ázsiaiak közül talán a kínaiaké a legjellegzetesebb, épp ezért nem értem, hogy miért mennek el közülük sokan plasztikai sebészhez európai(bb) szemeket csináltatni. Összességében tehát a kínai lányok jobban tetszenek, persze, ennek az is az oka, hogy Budapest utcáin jóval többet látni, mint japánt, vagy koreait. Egy nálunk élő kínai nővel jóval több esélyem van összehozni valamit, mint egy japán turistával. Ami azonban minden ázsisira jellemző (a fiúkra is), hogy kedvesek, szolídak, udvariasak és mindenekelőtt jólneveltek. Veszekedő, hangoskodó ázsiait szerintem még soha nem láttam. Szóval imádom őket! :)
2018. szept. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Japán lányok.Iszonyatossan abberált perverzek tudnak lenni. Kötözés,kényszerszopi,beöntés katéter,pelenka stb. Én is nagyon perverznek vallom magam,be is vállalom. De néha a japán videok nálam is levágják a biztosítékot.
2018. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Japan,
2018. szept. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2018. szept. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
#5: A japánok igazi perverziói ennél sokkal durvábbak. (Nem akarok példálat írni, mert törlik...) :)
2018. szept. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Japán és utána Kínai is jőhetne !!
2018. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8


Igen,tudom,ezért én is csak a light verziót irtam le.

2018. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!