Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti voltatok már olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan helyzetben, hogy egy olyan pasi/csaj próbálkozott nálatok aki régebben visszautasított titeket, de most fullra szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Álmomban.
2018. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
félek,de megeshet
2018. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos 100%-ra, én voltam.

De mondom: nem vagyok benne biztos, hogy jól érzem...de nagyon esélyes.

2018. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Félek, hogy azt hiszem voltam ilyesmiben. Belezúgtam az új kolléganőbe, de nagyon féltem, hogy félreértem az érintéseit, ezért túl későn léptem. Azóta egy kávéra se tudom kihívni, pedig sokszor próbálkoztam, de minden alkalommal megalázott.

Most már próbálom kerülni ahogy csak tudom, jarkáljon ki az udvarlóival.

2018. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Voltam, bár nem 100%-ban így. Nagyon jól éreztem magam egy férfival, sülve főve együtt voltunk, együtt aludtunk stb. Amikor rákérdeztem mi is ez köztünk, ő közölte, hogy nem akar kapcsolatot.. jó egy év telt el így “együtt” is meg nem is. Mikor én kiléptem, mert rájöttem, hogy hosszútávon nem építjük egymást és megismerkedtem másokkal isl, Ő olyan lett mint akit kicseréltek. Néhány hónapra rá már akart kapcsolatot, sőt akkor már ő futott utánam, én már nem tudtam komolyan venni, elmúlt:)
2018. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"fullra szerelmes belétek"


Ne légy kis naiv. Lehet, hogy csak túlreagálod, attól hogy most nyomul rád, még nem jelenti azt, hogy "fullba szerelmes".

Mégis miből vontad le ezt a következtetést?

2018. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Akkoriban ő volt a társaság királynője.



Aztán több mint tíz évvel később találkoztunk megint, addigra neki eléggé lefelé állt a csillaga, nekem meg felfelé.


Egy pár estére kellemes társaság volt, de ennyi.

2018. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de egyáltalán nem utasította vissza. Ismertem, de egyáltalán nem tudtam hogy bejöttem neki, azt hittem csak barátságból tette, aztán mire megtudtam megsajnáltam és aztán valahogy beleszerettem...
2018. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!