Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek bejön a sikeres üzletasszony életstílus? Kosztüm, magassarkú, bunda, bőrkesztyű, limuzin, vadászat?

Figyelt kérdés
Ezt már valaki feltette egyszer de érdekelne a véleményetek.

2018. szept. 10. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy pár sikeres üzletasszonyt... kosztüm, magassarkú oké, a limuzin Mo-n kb a bulizó tinik és a legény/leánybúcsúk kelléke, a bunda régen kiment a divatból, a vadászat meg szintén elég prosztó férfi hobbinak számít az újgazdagok körében főleg.
2018. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint te vagy az, aki bundákkal kapcsolatos leveleket szokott irogatni?

Sikeres üzletasszony akarok lenni, mert szeretem a kihívást, a tudományokat, jó vagyok bennük és azt kamatoztatni akarom, de a limuzinok, kényelmetlen öltözetek hidegen hagynak, a bundák pedig, mint minden normális embert, taszítanak. Vadászat alatt nem tudom, mit értesz, de komoky kapvsolatban vagyok és mindig is olyat kerestem, akivel egy életet eltölthetek szövetségben.

2018. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem, irtózom tőle.


A bundát meg ki nem állhatom.. Annak idején anyám állandóan tukmálta volna rám, hogy milyen jól áll, én meg hidegrázást kaptam, ha csak megláttam..

A magassarkú az megy, a kosztüm is ment..az nem volt gond.


A legjobb üzleteket, farmerben kötöttem amúgy is:D szóval nekem ez inkább hagyomány, és ha nem is kabala, de maradok magamhoz hű:D

2018. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mint ahogyan írtam az elején ez egy kimásolt kérdés 12.-es:)

2018. szept. 10. 17:29
 15/16 anonim ***** válasza:

Ismerek sikeres üzletasszonyt, elegáns, tűsarkús, idáig oké. Bazi nagy városi terepjárója van (több is, bár az új már elektromos). Mindene a kutyája, nagy állatbarát.


Személy szerint én sose hordanék magassarkút, meg a drága ruhák se vonzanak, max a parfümök. Hobbiból se ilyesmit választanék.

2018. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szeretnék sikeres üzletasszony lenni, de nem így.

Aki tényleg jómódú, sikeres, az nem próbálja magát gazdagnak látszatni. Szóval ha egyszer nagyon sikeres leszek, Steve Jobs stílusban szeretném ezt tenni, csak jobb sneakerrel:D

2018. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!