Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a számomra elérhetetlen nők vonzanak?

Figyelt kérdés

Emiatt egy darab párkapcsolatom se volt még. Próbáltam olyan lányokkal ismerkedni, akik nem elérhetetlenek és tetszettem nekik, de nem vonzottak.

Most is ismerkedek két lánnyal az egyikkel még a héten fogok találkozni a másiknak felhoztam a találkozási lehetőséget arra még nem reagált. Akivel most fogok majd találkozni tetszik is meg nem is, aranyos és kedves, de nem várom annyira a találkozót. Már többször volt hasonló eset, úgy voltam vele, hogy lehet jobban megtetszik, ha találkozom velük és sose tetszettek meg.

A másik lánnyal több mindenben különbözünk ő szeret extrém sportolni, zenés eseményre járni én meg nem. Nem tudom, hogy ez így mennyire működhet, mennyire tolerálná, hogy én nyugodtabb tipus vagyok. Vele szeretnék inkább találkozni és szeretnék komprumisszumokat kötni. Csak az a baj, hogy eddig akik tetszettek nekik nem kellettem, ismerkedtem is velük rendesen, nem voltam betoji, többet is szerettem volna, de ők nem.

Többen is ebben szenvednek, mint én? Tényleg képes lennék több komprumisszumot kötni, ha végre összejönne valami, szeretném ha ő is így gondolná és tudnánk egymást szeretni.


2018. szept. 10. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Sok embert vonzanak az elérhetetlen nők/férfiak.
2018. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 De, ha így van akkor miért mondogatják, hogy suba subához guba gubához mikor ez nincs így?
2018. szept. 10. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Pont azért, mert nem akarsz kapcsolatot. Ha elérhetetlen az illető, kapcsolatod sem lesz vele soha - amit nem is akarsz...
2018. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom. Amúgy az extrém sportolós emberek általában szeretik, ha pörgősebb a társuk. Mondjuk én csak sziklamászók/hegymászók között voltam, de ott mindenkinek hasonló érdeklődésű volt a barátnője, barátja, stb.

Bár lehet működni fog, sok szerencsét!

2018. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig szeretnék párkapcsolatot csak nem hiszek abba, hogy sok mindenben kéne hasonlítanunk és szerintem nem kell mindig a nyakán lógni. Az a baj, hogy a mai kapcsolatok sokasága arról szól, hogy kisajátítják a másikat és nem hagyják, hogy békében legyen a másik.
2018. szept. 10. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom még fiatal vagy, majd idővel ráunsz erre az örökös ‘randi - nem kell, megint mást akarok’ körforgásra és megállapodsz valaki mellett.
2018. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én szívesen megállapodnék most is csak, mint írtam azok vonzanak, akik úgymond "elérhetetlenek". Olvastam, hogy több férfi, nő szenved emiatt és nem tudom, hogy ilyenkor nem szépen megfogalmazva, inkább beérik azzal ami van vagy egyszer megtalálják e azt a párjukat, akikben meglelik az igazit.
2018. szept. 10. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne már, megint ez a kérdés? Szerintem eléggé lerágott csont ez a téma.


Amùgy úgy gondolom, hogy álomvilágban élsz. Azok a személyek, akik nem állnak közel hozzád, azokat “távolról csodálod”, mint valami mesében, idealizált elképzeléseket szövögetve róluk, ha közel kerülnél hozzájuk, megismernéd õket, akkor talán rájönnél, hogy nem olyan álomszerūek õk sem. Amikor velük is eltöltesz pár hétköznapi “szürke” pillanatot, akkor már rájuk sem tekintesz úgy, mint “álmaid hercegnõjére”. Valószínūleg bárki, akihez közel kerültél, már rögtön illúzió romboló számodra.


Velem volt úgy, hogy totál belezúgtam valakibe, akit csak távolról ismertem, de amikor közelebbrõl megismertem, rájöttem, hogy nem olyan nagy szám, mint álmaimban. Le kell szállni a földre, csak ennyi a gond, szerintem.


De az is benne lehet a pakliban, hogy simán az önbecsülésed miatt nem tudod értékelni azt, aki kedves veled, direkt az kell, aki nem kedves, aki kicsit “megaláz”, mert ilyen a lelki beállítottságod és szenvedésre vágysz.

2018. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

#5 Ezt konkrétan tapasztaltad az említett “kedves nõkön”? Vagy csak egy kifogást kreáltál?

Azt mégis honnan tudod, hogy az általad ítélt “elérhetetlen nõk” nem vágynak arra, hogy kisajátítsák a párjukat??? Könnyen meglehet, hogy õ is szeret a párja nyakán lógni, attól még hogy nem lóg a te nyakadon...

2018. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ők szerintem SZIMBOLIZÁLNAK számodra valamit. Arra kell rájönnöd, hogy mit. Ez lehet valamilyen elérendő konkrét életcél, vagy esetleg valamilyen belső tulajdonság / tulajdonságegyüttes. Próbálj esetleg ebből kiindulni. Egy biztos, akármi is ez, tudat alatt te ezt jelenleg a saját magad számára elérhetetlennek véled.
2018. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!