Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen fasisztoid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen fasisztoid módon hülyíteni az embereket az ilyen kategorizálásokkal?

Figyelt kérdés
Rühellem az olyan megnyilatkozásokat, minthogy te csak átlagos vagy ezért keress a saját szinteden. Ezzel csak azt érik el, hogy a másik akiknek tanácsolják ezeket a sületlenségeket még önbizalom hiányosabb lesz és belemenjen egy szar párkapcsolatba, ami miatt az önbecsülése a béka segge alatt lesz. Kell ez? Ez fasiszta megnyilvánulás és mivel inkább férfiaknál látom ezt mellé még nőgyűlölők is. Akik ezt tanácsolják azok a nőket általában semmibe veszik szerintük az összes csak pénzre megy és arra, hogy kigyúrd magad. Eddig életem során több nőgyülölő férfival találkoztam, mint férfigyülölő nővel
2018. szept. 12. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge... Engem nem érdekelnek az ilyen idióta kijelentések.
2018. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Az a helyzet, hogy többségeben ezt a tanácsot itt a GYIK-en látom, a "társkeresési problémák" rovatban, ahol tóbbségében lúzerek vannak. Én sem értek egyet az ilyen tanácsokkal.


Amugy annak idején volt egy csaj, akinek az volt a baja, hogy túl jól nézek ki hozzá. Mikor aztán kiléptem az életéből, kiakadt rám.


Gondolom, neki is az ilyen GYIK-es "nagyokosok" zavarták össze a gondolkodását. Nem volt szép lány annyira, de én foglalkoztam volna vele (amúgy pasija volt, aki megfelelt az "ő szintjének"...)

2018. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%

Yagami Light, Shiori volt a lány neve?


L voltam

2018. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Na, most lebuktam!


🤣


Igen, az volt a neve. Utólag bevallom, én terveztem az egészet így. Ez volt a legtisztább út, hogy ne kapjanak el. A pasijáról kiderült ugyanis, hogy Ray Pamber a neve, FBI ügynök, akit Te küldtél a nyakamra...


Kettőnk járszmájának meg nincs vége L... nagyon tévedsz, ha azt gondolod, hogy nyertél...

2018. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fasisztoid, lol milyen szó ez már. Egyszerűen hétköznapi logika: ha normális kapcsolatot szeretnél, veled nagyjából azonos szinten lévő párt kell találnod. Persze vannak kivételek, de a nagy számok törvénye alapján mégis csak így van. Nagyon sokan abba a hibába esnek, hogy túl magasra rakják a számukra elfogadható pár "minőségét", így gyakorlatilag kiárazzák magukat a versenyből. És bár van szép számmal a férfiak közt is, aki reménytelenül el van tájolva, ez mégis csak sokkal inkább a nőkre jellemző, hogy olyan férfiaknál próbálkoznak, akik nem kérnek belőlük (a nem kérnek belőlük = meg-megdugják őket, de nem lesz ebből kapcsolat sohasem).
2018. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy annak idején volt egy csaj, akinek az volt a baja, hogy túl jól nézek ki hozzá." Azt vágod, hogy ez ilyen tipikus leépítő kamuduma szokott lenni a lányok részéről és előszeretettel mondogatják csúnyább fiúknak? Mint a nem a te hibád és a többi.


Kérdező szerintem meg szórakoztatóak néha az ilyen viták egyik fél sem figyel a másikra egyáltalán, mindenki mondja a magáét.

2018. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez a lányok hülyesége,Kérdező. Suba subával, guba gubával...tiszta embertenyésztés.


És az a poén, hogy ezt a kasztrendszert saját magukra nézve se tartják kötelezőnek. Úgy gondolják, hogy ide nekem az oroszlánt is, az átlagpasas meg adja csak lejjebb szépen az igényeit a legutolsó lakótelepi fogatlan kisebbségig, és örüljön, hogy ilyet is kap.

Nos, ÍGY nem működik.

2018. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ezzel csak azt érik el, hogy a másik akiknek tanácsolják ezeket a sületlenségeket még önbizalom hiányosabb lesz és belemenjen egy szar párkapcsolatba, ami miatt az önbecsülése a béka segge alatt lesz."


Szerinted az illető pasinak amiatt nem fog porig rombolódni az önbizalma, ha nála jobb vagy akár azonos kaliberű csajokat hajkurászik, miközben törvényszerűen több visszautasítást/lekoptatást kell átélnie? A pasik pont azért kénytelenek leadni az igényeiket, mert még az átlagcsajokért is rengeteg megaláztatást kell átélniük. A szürke kisegér nők persze lelkiismeret-furdalás nélkül válogathatnak a jobb pasik közül is a velejéig elku***lt társkeresési húspiaci kereslet-kínálat miatt.

2018. szept. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De nincs olyan, hogy nála jobb, ilyen nem létezik. Annak idején Hitler kinyilvánította azt, hogy az ő népe felsőrendű míg a zsidók alsó rendűek és emiatt jöttek a zsidó törvények és a kivégzések. Nos ez miben különbözik az ilyen kategorizálásoktól? Nem ott van a hiba, hogy némely csajokat a semmiért piedesztálra emelik, mintha ő többet érne a másiknál és azzal, hogy tárgyiasítják a nőket? Mert én úgy látom a hiba forrása itt kezdődik. Hiába öltözik csinosan, hiába néz ki jól ugyanolyan ember, ugyanolyan halandó, mint mi.

Én nem egyszer kaptam már ilyen szövegeket, hogy lejjebb kéne adnom, mert szerintük "szépségkirálynők" után futok és nem vagyok olyan jó pasi. Ezzel azt érték el, hogy a kis önbizalmam még inkább lecsökkent. Persze azóta már megtanultam leszarni és lenézni az ilyen megjegyzéseket és barátnőm is van már, viszont mivel nem egyszer kaptam már ilyen megjegyzéseket így nehezen tudtam összeszedni az önbizalmamat.

Nem kéne különbséget tenni ember és ember között, legyen az férfi, nő, ázsiai, afro amerikai, arab, roma stb.

2018. szept. 15. 09:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!