Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya, nem gazdag 40-50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, nem gazdag 40-50 éves pasik miért hajtanak rá fiatal lányra?

Figyelt kérdés
Miétt gondolják hogy van esélyük?

2018. szept. 12. 16:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Amikor 16 éves voltam és sétáltattam a kutyám nyaraló övezetben, simán rám hajtottak 60 feletti urak is, akik ott ittak művelgették a telket. Valamelyik borral akart kínálni, hogy menjek be vele hátra a pincébe, valamelyik simán az utcán kért csókot. Bekamuztam, hogy beteg vagyok, nincsen időm. Mindig udvariaskodtam, lehet nem kellett volna.

Most gondolkoztam el azon, hogy miért is én éreztem magam ezek miatt rosszul.


Sok embernek egyáltalán nincsen önkritikája.

2018. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Nincs onkritikajuk.
2018. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
5%

Azért mert a férfiak az idő előrehaladtával egyre vonzóbbak, a nők egyre kevésbé vonzóak. Ez általános, tehát ha egy pasi 20 évesen csúnya volt, az 40 évesen is csúnya marad, de vonzóbb lesz és kelendőbb. A nőknél meg fordítva.

Hogy ennek mi az oka? Egyszerűen evolúciós biológia. A nőkre a tapasztaltság, élethez való érettség kb. olyan hatással van mint a férfiakra egy 22 éves bikinimodell cicije és feszes feneke. Tehát genetikailag beléjük van kódolva, hogy az idősebb férfi az a tapasztaltabb, azaz alfább, az az irányító a domináns a falkavezér férfi és egyszerűen vonzódnak hozzá, még akkor is ha nincs miért.

Rengeteg olyat ismerek én is, hogy 40-es pasi, aki semmi különöset nem tett le az asztalra, 20-as szép nővel van együtt. Pedig nem jóképű, átlagos anyagilag is, nem csöves de egyáltalán nem gazdag, és mégis fiatal nője van, mert a nők így is vonzóbbnak találják, mint egy 20-onéves férfit aki MÁR többet tett le az asztalra (pl. mérnök, fejlesztő)

2018. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

#5:


"Azért mert a férfiak az idő előrehaladtával egyre vonzóbbak"


Érdekes, nekem nem úgy tűnik, hogy a nők többsége is így gondolná:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
45%
4es 😂
2018. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
20%
Szóval nálad a gazdagság egy esélynövelő tényező? Prostituált vagy? :D
2018. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
60%
Nahát, kedves Yagami Light, és mondd csak, te a tudomány egzakt módján hogyan definiálnád a "vonzó"-t, mint tulajdonságot?
2018. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%

Ezek szerint helyes, és nem gazdagnak sincs esélye.

Ennyire magas a tarifád?

2018. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
3%

Nem érdekel, hogy lepontoztak. Az itteni nők azt írnak amit akarnak. Ide amúgy is a megkeseredett vénlányok járnak. Tessék itt a tudományos bizonyítéka annak amit írtam:

[link]

De ehhez nem is kell semmilyen tudományos bizonyíték sem. Ha megnézed a természetet, ott is egy farkas falkán belül ki az alfa hím? Ki az akinek privilégiuma van a szexre az összes nősténnyel? Az alfa hímnek, aki a legtapasztaltabb DE még nem is öreg. Ezt kicsit rosszul fogalmaztam az előző válaszomban, való igaz hogy a férfi az idő előrehaladtával egyre vonzóbb és kelendőbb lesz EGY BIZONYOS KORIG, utána gyorsan veszti az értékét, ami az ábrán is jól látszik. Tehát némi korrigálással teljes képet kapunk.

És valóban így van, egy 40-es pasi az még nem öreg, de már tapasztalt. Innen jön a mondás is, hogy "tapasztalt róka". Ez is az állatvilágból van, és az emberekben is megvannak mélyen ezek az állati ösztönök. Amennyire vonzó tud lenni egy fiatal, feszes, domború női test, annyira vonzó tud lenni egy "tapasztalt" férfi karizmája és magabiztossága a nőkre. Még akkor is ha valójában egy nagy senkik, mégis alfának tűnnek. Engem is idegesít, hogy 26 éves senior developer vagyok, és egy 40 éves pizzafutár is vonzóbb a nőknek, csak mert abban a korban már vonzóbbak a férfiak is. Ez van, ilyen a természet. Lehet ismét lepontozni, egy amúgy abszolút hasznos választ, a témában. Csak azért mert neked a válasz "nem tetszik" még nem azt jelenti, hogy "nem hasznos". Külön gomb kéne erre a két funkcióra. Nekem se tetszik a saját válaszom, de ez van, viszont rendkívül igaz és hasznos és tanulságos.

2018. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%
"Jól" megmondtad neki 3-as! Igaz ugyan, hogy arra akartál célozni, hogy az első válaszoló néz ki idősebbnek a koránál, vagy lerobbantabb, ami miatt azt hiheti az idősebb férfi, hogy nála is lehet esetleg esélye, de ennek ehhez köze sincs. Itt is elég kiírnom, hogy a húszas éveimben járok, már azonnal írnak 40-es, 50-es férfiak, akik ismerkedni akarnának, úgy, hogy azt sem tudják, hogy nézek ki. Tehát nem arról van szó, hogy én lennék az ő szintjükhöz hasonlóan öregedő, előnytelen külsejű. Tényleg semmi önkritikájuk nincs. Ugyan miért akarnék egy idősödő férfivel lenni, ha helyette lehetne 20-as jóképű, izmos barátom, aki nem löttyedt, ráncos testű, potenciaproblémákkal küzdő, fáradékony, kopaszodó? :)
2018. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!