Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasi bal, vagy jobb oldalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi bal, vagy jobb oldalán megy a ribanc?

Figyelt kérdés
egyik embertől azt hallottam h menjek a bal oldalon, mert a jobb a ribancoké, a másiktól meg h a bal oldal a ribancoké,... meg a kutyáké...
2010. jún. 22. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

pasi bal oldalán mennek a ribancok.

jobb oldal barátnőé:)

2010. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez akkora hülyeség :S mindenki azon az oldalon megy, ahol akar.
2010. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
az én ribancom csak mögöttem jöhet 2 méterrel
2010. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Mindig a párom bal kezét fogom, tehát a bal oldalán megyek. Így kényelmes. Soha nem is hallottam még ekkora baromságot...
2010. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

engem zavar, ha a nő nem a jobb oldalamon sétál. tehát ott a helye :)

a ribancok meg nem érdekelnek, ők menejek ott, ahol akarnak.

2010. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez egyáltalán nem baromság. Régi illemszabály. Ha már elvárjátok a férfiaktól, hogy lovagiasak legyenek, akkor erre is oda kell figyelni. Kardot,kutyát, k.rvát bal oldalon, hölgyeket jobb oldalon.
2010. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
14:43asnak van igaza! :)
2010. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

engem nem zavar különösebben, hol megyek, de barátom sokszor áttessékel a jobb oldalára, nyilván a 14:43-as által

leírt "szabály" miatt.

2010. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, h igaza van, nem tudtam róla, h egyáltalán ilyen szabály van. Viszont ha évekig jól éreztem magam a bal oldalon, most már maradok is ott.
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom... ha én egy kutyát bal oldalon vinnék, tehát bal kézzel fognám a pórázt, akkor az elég kényelmetlen lenne, mivel alapból jobbkezes vagyok, tehát amit csak lehet, azt jobb kézzel csinálok...

Ha pedig a barátnőmnek úgy lenne kényelmes, hogy ő jobb kézzel fogja az én kezem (tehát baloldalt legyen), azellen semmi kifogásom, viszont attól még nem lesz ribanc. /:)

2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!