Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Jártatok már úgy, hogy a párotok a szemetekbe hazudott szemrebbenés nélkül?

Amikor mondtam, hogy nekem ne hazudjon, folytatta. Mondtam, hogy akkor esküdjön. Megesküdött az életére. Mondtam, hogy ne a sajátjára, hanem az anyjáéra esküdjön. Azt nem merte, de állította, hogy nem hazudik. Akkor eléraktam a bizonyítékot és tovább tagadott, hogy nem is tudja, mi ez, miről beszélek (e-mailek). Majd amikor elkezdtem felolvasni neki, leállított. Mert akkor jött rá, hogy kemény bukó volt.


A legszörnyűbb az egészben, hogy ha nincs megdönthetetlen bizonyítékom, hanem mondjuk csak gyanú, simán elhiszem, hogy igazat mond, annyira meggyőző volt. A szemembe nézett és állította. Nem támadott, semmi, amit ugye sokat lehet olvasni, h aki bűnös, az támad, stb. Semmi "forgatókönyv szerinti".


Ezek után hogy lehet megbízni bárkiben? Amikor ennyire profi hazudozók között élünk?



2018. szept. 16. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasson meg a tudat, hogy nagyon kevesen vannak, akik profin hazudnak. Én még nem is találkoztam ilyennel a 35 évem alatt.
2018. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, jártam már így, mondjuk az a férfi nárcisztikus és hazudott állandóan, na meg manipulált. Csakis azért tudtam vele szakítani, illetve kimászni abból a gyötrelemből, mert olyan bizonyítékom volt, amit nem tudott megdönteni, de az utolsó percig tagadott, rezzenéstelenül hazudott bele a szemembe.

Igen, ma már óvatosabb vagyok, a bizalomamhoz/hozzám idő kell, bár egy esetből nem általánosítok, a tiszta lapot megkapja mindenki, hogy mit kezd vele, az más kérdés.

2018. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* Mondtam, hogy akkor esküdjön. Megesküdött az életére


Aki ilyet tesz az mindig hazudik.


*Jártatok már úgy, hogy a párotok a szemetekbe hazudott szemrebbenés nélkül?


Igen. az exem

2018. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És aki azt mondja hogy az anyja életére esküszik?
2018. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 Szerintem volt ilyen is, de nem 100% mert már nagyon nagyon régen történt, több évtizede.


Én mindig azt figyelem egy beszédben, hogy ezt a bűvös mondatot ki mondja-e, ha igen: 1000% hogy hazudik.

2018. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: én is így gondolom
2018. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eddig még nem történt ilyen, 2 év alatt...


Bár, az ember átértékeli a dolgokat, próbálom visszanézni az eseményeket, hogy mi jele lehetett volna. De profi volt, tényleg...


A nárcisztikus tulajdonságok miben nyilvánultak még meg?

2018. szept. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!