Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Van még esély?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni a barátomat nagyon hiányzik.Nem tom mi van vm de még egy szakitás után sem voltam ennyire letörve mint most.Azt mondta h azért van vége mert nem fogunk tudni talizni a nyáron mert másik városban lesz meg anyagi gondjai vannak.Én ezt ugy fogtam fel h lehet nem is végleges szakitás és nagyon reménykedem h majd ha visszajön akk megint vele lehetek.de viszont nem éppen keres és ezért a "fejemben" tudom h lehet nem lesz már semmi velünk és csak le akart rázni és elkéne felejtenem de nem tudom. egy pasira sem tudok ránézni meg gondolni.csak is rajta jár az agyam.A "szivemben" pedig annyira reménykedem várom minden nap és megszeretném őt keresni csak félek h ezzel csak rosszab lesz.Nem tudom de nagyon nehéz nélküle
2010. jún. 22. 21:35
 1/2 anonim válasza:
Hmm.. szerintem keresd meg és próbálj beszélni wele erről. Lehet, hogy csak rosszabb lesz, de tapasztalatból mondom, hogy ha nemteszed meg akkor állandóan azon fog járni az agyad, h : Milett wolna ha... Sztem egy próbát megér. :) Sok sikert!
2010. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
+ részben még azért is reménykedem mert mikor beszélgettünk erről akk azt mondta h jó volt velem lennie és tetszem is neki, de akk nem értem h miért is lett vége?
2010. jún. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!