Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékennyé a párom? 15 év után úgy tűnik azt hiszi, hogy sosem veszíthet el.

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Hány éves vagy, hogy nézel ki?
2018. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég gyerekes...
2018. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éppen ez a jó a hosszú kapcsolatban, hogy bízunk és hiszünk egymásban, feltétel nélkül. Nem értem, mi ezzel a probléma. Én imádom, hogy alapként fobdolunk egymásra, fel sem merül egyikőnkben sem, hogy valaha vége lenne a házasságunknak.
2018. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típus. Van, akinek már az is elég, ha elmész nélküle szórakozni és nem feltétlenül arconpörgős bulira gondolok, lehet az egy szolidabb kimozdulás is.

Az mondjuk szerintem nem baj, ha úgy érzi, sose veszíthet el, de gondolom, itt az a probléma, hogy nem értékeli, hogy vagy neki.

2018. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen azt akarod ezzel mondani, hogy elhanyagol és nem értékel?

Csak mert így egyébként nem gondolnám, hogy ezzel baj lenne ha 15 év után is azt gondolja más nem jöhet szóba, ugyanis miért kellene gondolkodbia azon, hogy elveszíthet? Van rá oka?

Inkább beszéljetek, a féltékenységet bevezetni a kapcsolatba nagyon rossz ötlet.

2018. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Szakíts ha bírsz című filmet. Kivételesen egy jól eltalált vígjáték.
2018. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!