Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az kiábrándító ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt1xkérdés kérdése:

Lányok! Az kiábrándító ha?

Figyelt kérdés
tegyük fel tél van és diszkóban (véletlenül sem disco) vagytok és egy fiú elvisz titeket hozzájuk már vetkőztök meg minden és le kell róla venni a harisnyát az égő vagy nem. szerintem nem az mert én fázós vagyok. ja igen tudom h elmúlt tél de ez gyakori kérdések és ezt multkor beszéltük és érdekel amúgy meg a harisnya menő!
2010. jún. 22. 22:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
jégeralsó nem gáz harisnya már annál inkább
2010. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
ja :D nekem ugyanaz:D
2010. jún. 23. 07:32
 23/34 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok de mégse hordok télen sem harisnyát pedig sokat vagyok kint. Na mindegy.

Alapvetően belőlem kitörne a röhögés, de ha elég szexi a pasi akkor talán annyira nem gáz a dolog...


Egyébként nekem olyannyira nem jön be, hogy talán azt is jobban elviselném ha nejlonharisnya lenne a srácon :DDD Lelombozó az a harisnya/nadrág.

2010. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
és legalább megvolt az eksön utána?
2010. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
meg:D
2010. jún. 29. 00:20
 26/34 A kérdező kommentje:
am nemvolt még ilyen vgy 2x fáztam nagyon:SD
2010. jún. 29. 00:20
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
volt osztálytársam aki srác télem a nadrág alá cicanadrágot vett... szakadtunk a röhögéstől amikor leült és kilátszott neki... :D am nagy arc a srác :)
2010. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

ha írtó szexi pasi vagy, elnézném neked, de csak ha már komolyabb a kapcsolat,

egyéjszakás esetben eléggé meghökennék, és valszeg visszahátrálnék

amugy el nem tudom képzelni egy discoba hogyan tudsz fázni, igyál egy kis alkoholt, vagy menj kocsival, eseteg járj egy melegebb (nem úgy...) helyre

23L

2010. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

ezt a "2x fáztam"-ot nem értem...

amúgy lehet, hogy csak fogamzásgátló módszerként alkalmazta, ha nem védekeztek rendesen, mert a kis kópék a melegben jobban pusztulnak ;)

2010. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
wáá fiún nagyon gáz..
2010. jún. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!