Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek szamit hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek szamit hogy milyen segge van egy lánynak nektek milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 16:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%

Nekem nem számít, mert nem a segge alapnán keresek barátnőt.


19F

2018. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
81%
Az számít elsősorban, hogy ne a koponyaüregében legyen a segge.
2018. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

igen,mondhatni fontos szempont.

mert egy jó se-gg felett ott egy vékony derék,ami kiemeli és hangsúlyossá teszi a feneket.

az ilyen alak elég sok mindent felül tud írni.

pl van egy szép lány,de csoffatka alakkal,meg van egy átlagos arcú,de bomba sportos testtel,akkor az utóbbi fog győzni magasan a férfi figyelemben.

2018. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3adlagos szempont. Általában nem érdekel ,de azért a nagyon nagy és formátlan eléggé visszataszító. Volt egy kolléganőm,enyhén molett nő a feneke viszont mint egy utánfutó, széles comb iszonyatosan nagy fenékkel..nekem nem tetszett.
2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem ez alapján döntöm el, hogy egy lány tetszik-e vagy sem, szóval nem számít.
2018. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Minimum ilyen legyen, ahhh:

[link]

2018. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

azaz igazság, hogy ezt egy strand kivételével nehéz megmondani....


a farmer pölö sok nőnek összehúzza a seggét, és hátulról még egy idősebb nőre is sokszor azt mondod, hogy jó segge van, szóval ez alapján nem döntök.


Az úgy működne. na szívem most told le kérlek a gatyádat mert kíváncsi vagyok a seggedre :)

2018. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
ezt nem a tini kapcsolatban akartad véletlen feltenni?
2018. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
A nőnek... Nem nem számít, nem segg és mell méret alapján fogom valakire azt mondani hogy ő igen bejön. Sokkal inkább viselkedése, és életszemléleti dolgok alapján.
2018. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A feszes, formás fenekek nagyon bejönnek, főleg ha ahogy írták keskeny derékkal párosul. De a legtöbb nőnél nem kizáró ha nem olyan a feneke ami nekem az úgymond ideális. Ha valaminek a hátsója nem tetszik akkor annak a nőnek többnyire más vonása se (ha pl túl nagy már a fene akkor jellemzően az egész nő túlságosan nagydarab már nekem).
2018. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!