Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, miért estek "hasra" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, miért estek "hasra" egy külföldi férfi előtt? Miből gondoljátok hogy egy idelátogató "fejlett nyugati" többre vesz titeket, mint egy ugymond, maradi magyar férfi? Miben jók annyira, hogy ájulni kell tőlük?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Engem egy kulfoldon elo magyar ffi vitt. Akkor most en szegyelljem magam v sem? Osszezavarsz:)
2018. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Náluk egy gyári munkás úgy él, mint itt egy középvezető; náluk egy középvezető úgy él, mint itt egy felsővezető.
2018. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2-es,aha,akkor csak a pénzről van szó.
2018. okt. 1. 18:08
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Én éltem nyugaton huzamosabb ideig, semmiben sem másabbak, mint egy magyar pasi. Ott is vannak fuckboyok és rendes srácok is. A párom külföldi, mert ki fogok költözni hamarosan, de volt magyar barátom is korábban.
2018. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Az egyik válaszoló én vagyok. Hát ezért. Ha így közeledett volna hozzám valaha magyar férfi, valószínűleg vele lennék, csak ez itt nem szokás.

2018. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%

Az életben nem fogják ezt bevallani, de azért, mert a nyugati férfiak gazdagabbak, mint a magyarok.

#4 Ha jól sejtem, a linkelt kérdésnél te a 3-as vagy. Ha egy magyar férfi közeledett volna feléd így, barátzónába tetted volna, és fel sem ajánlottad volna, hogy fizeted a saját részedet.

2018. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Nálad mindenképp jobbak abban, hogy:

-Nem alkoholisták

-Nem a neten siránkoznak

-Nem gyűlölik a nőket

-Nem minimálbérért gürcölnek

-Nem olyan ostobák mint a föld


Egyszóval nem olyan emberi selejtek mint amilyen te vagy. Mondjuk az itthoni férfiak kb 99%-a is jobb nálad, szóval neked nem a külföldiek miatt kéne aggódnod.

2018. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Két külföldi kapcsolatom volt, az egyikük még diák volt, a másikuknak meg egy tök átlagos munkája volt. Viszont külföldön nem tapasztaltam ezt az állandó gyűlölködést, kritikát, állandó hibáztatást a nők felé. "A nőknek csak a külső a fontos, minden nő pénzéhes, minden nő hűtlen ribi, 25 fölött minden nő öreg, egy 30 éves nő már nem kell senkinek, ha egy nő elért valamit a munkájában akkor lefeküdt a főnökkel, a házassággal csak a nő jár jól, stb." Ezeket külföldön élve nem tapasztaltam. Egyébként magyar férjem van, de külföldön élünk, de neki normális a hozzáállása a nőkhöz.
2018. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

#6 honnan tudod ezt ilyen biztosra? Mivel nem kezdeményezett így egy férfi sem, ezért nem tudom pontosan (ezért írtam, hogy valószínűleg), mi lett volna. Egyébként ezzel a férfivel is barátok voltunk hónapokig, mielőtt vonzódni kezdtünk egymáshoz és kialakult a kapcsolat. De nem egyből úgy tekintett rám mint lehetséges párjelöltre, hanem mint embertársára, így teljesen máshogy viselkedett velem, nem mézesmázosan, hogy minél hamarabb megfektethessen...


Na ez a nem mindegy. A legtöbb férfi a nőre nem mint emberre tekint elsősorban, hanem mint "megdugnám" vagy "nem dugnám meg" kategóriába teszi és ez alapján viselkedik vele. Ez nemzetiségtől függetlenül igaz sok férfire.

2018. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

8#

Azért a magyar férfiakat nem a gyk-slúzerek alapján kéne megítélni. A való életben sosem hallok ilyeneket és én sem mondok ilyesmit.

2018. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!