Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek előtte levetkőzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek előtte levetkőzni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom előtt nem merek levetkőzni. 72 kiló vagyok a 170 centimhez, azaz nem sovány. Ruhában nem látszik, mert csinos vagyok és általában tunikát hordok cicagatyával és saruval vagy valami magassarkúval. De így, levetkőzve csúnya a bőröm (striás), főleg a combomnál, a hasam nem vészes. 60 kilóról egy tehénre híztam, mert volt egy balesetem és 1 év alatt mozgáshiány miatt feljöttek a kilók, a bőröm meg csúnya lett. Annyira rossz, mert mióta jól vagyok, eljárok konditerembe, hogy leadjam a felesleget, de ez nem megy egyik napról a másikra. A barátom mindig mondja, hogy milyen gyönyörű lány vagyok, de ha levetkőznék, félek, hogy kiakadna. Várjak addig, amíg nem jövök helyre vagy vessem le a gátlásaimat?

17/L


2010. jún. 23. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Van szeme... fel tudja mérni hogy mit találhat a ruha alatt :) Az én bőröm is striás, mert ledobtam 16 kilót... 8 vissza is jött 3 év után... :) :S


Szal ne parázz ezen, szeret és nem ezen fog múlni :)

L/23

2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged ennyire zavar, 5-6 kilot leadni 1 hónap kb annyit meg akkor tudsz várni. Ha meg azt mondja a barátod de csinos vagy meg mittom miket, akkor meg hol a probléma?
2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyázhoz és ő majd megmondja mien krémet használj a bőrödre,kend vele magad és tornázz othon fele annyi adagokat egyél mint amit általában és sikerülni fog lefogyni valamennyit, a barátod ígyis úgyis el fog fogadni úgy ahogy vagy, mert szeret téged!!!hasznos infócska:(A szexel fogyhatsz);D
2010. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Stria ellen ajánlom a szolit! Az eltünteti!

Ja és a konditerem nem éppen az a sport amit te keresel szerintem...inkább fuss, vagy ússz!

2010. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jajj..

Ha szeret akkor elfogad olyannak amilyen vagy.

Én 170cm / 60kg vagyok..

Nem épp vékony, de nem is dagadt..

Nagyok a melleim, és ugye a nagy mellek nem állnak úgy mint a szilikon cicik..

És elfogad a barátom , mert SZERET!

Ez a kulcsszó, nem fog kiábrándulni, meg semmi.

Nyugi!!!:)

17/L

2010. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most tényleg rajta vagyok a dolgon, már sokkal erősebbnek érzem magam, mióta megint aerobicozom, meg ilyenek. Még a nyáron szeretném visszanyerni a alakomat.
2010. jún. 23. 14:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Szoliba nem megyek, mert nagyon fehér a bőröm és érzékeny, meg amúgy sem akarom tönkretenni.
2010. jún. 23. 14:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátoddal, mondd el neki mi a helyzet. Biztos neki is vannak aggályai saját magával kapcsolatban.

Ha majd levetkőzöl ő úgyis másként tekint majd rád, lehet, hogy ami neked nagyon nem tetszik magadon, ő majd pont azt találja benned szépnek!

A legtöbb fiú szereti ha a lányon "van mit fogni". Tapasztalat ;)

Én is 170cm vagyok és 70kg és szerintem ez teljesen normális súly, én legalábbis nem érzem magam egy tehénnek.

Úgyhogy hozzáállás kérdése is, ha elfogadod magad és van önbizalmad az mindennél többet számít!

2010. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia

ne félj. én sem mertem levetkőzni barátom elött mert soványnak tarom!tartottam magam. (163 cm 45 kg) és tény hogy idő kellet mig legyőztem ezt a félelmemet de egy idő után sikerült. nem kell egyből teljesen levetkőzni csak esetleg apránként, hogy póló, utána már a nadrág is mehet és igy szépen sorba. vagy ha esetleg neked ez mig igy is nehéz akkor hid el nekem hogy a sötétség segiteni fog. nekem leglőször mikor teljesen levetkőztem az segitett hogy tiszta sötét volt a szobába. és a másik pedig hogy ha szeret akkor ugy is szeretni fog. sőt talán még jobban mert látja hogy megbízol benne, és tudja hogy neked ez milyen nehezedre esik hogy levetkőzz elötte és még is megteszed. próbálkozz hidd el sikerülni fog ;) sok szerencsét

2010. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kezdésnek irány a strand!
2010. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!