Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázható le valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázható le valaki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább ha szépen elmondod neki, de egyértelműen. Ha nem fogja fel, akkor durvábban, ha ezt se, fenyegetőzz rendőrséggel.
2018. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen meg kell mondani neki... nem értem miért kell ezt túl bonyolítani
2018. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy Jucika, légy szíves ... csináld, mert nekem nem esik jól, amikor ... .

Nem tudom, konkrétan miről van szó, ezért nem tudok pontosabb mondatot fogalmazni.

2018. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legeffektívebb ha az illető fegyverével játszol. Ha kimondja nyíltan, akkor te is legyél nyílt. Ha maszatol, akkor maszatolj (értsd: kerüld). Ezzel nem a játékába mész bele, csupán elkezdesz egy nyelvet beszélni vele. Ez nagy különbség. Okos enged....
2018. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyenesen, őszintén, udvariasan, de egyértelműen elmondod neki.
2018. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!