Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnatok ha veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok ha veletek fordulna ilyen elő?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi lenne az első gondolatotok. Van egy pár akik nemrég szakítottak. A férfinak egy hét után már van más. A közösségi oldalra is tesz fel az új lánnyal közös képeket.


Szerintitek már nem szereti a másik lányt? Vagy talán csak idegesíteni szeretné és az új lány csak fájdalom csillapító?



2018. okt. 4. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szerette a parjat. Ha szeretne akkor nem folyamodna ahoz hogy szakitas utan egy hettel mar masik csajjal van. Nekem eszembe sem jutna meg ilyenkor plane ha szerettem is
2018. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Bosszú. Mindig ez áll a háttérben.
2018. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első gondolatom az lenne, hogy az új barátnő már akkor is képben volt, amikor még a ex-szel járt, az ex pedig most már teljes mértékben le van tojva.
2018. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
97%

A kapcsolatok 90%-ának úgy lesz vége, hogy már az utolsó 2-3 hónapban is f_s volt az egész, csak húzták-halasztották a szakítást.

Tehát amit te látsz, hogy "egy hét után már van más" - "egy hét alatt továbblépett"...ez valójában tényleg úgy működik, hogy már pár hónapja érlelődik benne, szépen lassan elhidegül a párjától még a kapcsolat alatt és a szakításkor már semmit sem érez.


Ezt kellene megértenie az embereknek.

2018. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ezt úgy utálom, komolyan, mintha az emberek nem gondolkodnának.


Attól mert valakinek a volt kapcsolatát követően hamar van valakije, az k**úrvára nem jelenti azt, hogy nem szerette az exét.

Az véget ért kész ennyi.


Még is mire várjon? Nincs gyászidőszak. szenvedjen inkább egyedül? minek?


Az pedig, hogy teleszóra a facebookját közös képekkel annak sok oka lehet....Én személy szerint bazira gyerekesnek találom...

2018. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, akit elhagytak, nem tudja elfogadni, hogy elhagyták. Ezért agyal ki ilyeneket, hogy "biztos bosszút akar állni, idegesíteni akar, mert igazából még mindig rám gondol..." Pedig hát ez bullsh*t. Úgy van, ahogy előttem írják, ha már szakításig jut a dolog, akkor ott hónapokkal korábban beindul az elhidegülés, az érzelmi leválás. Csak az elhagyott félnek kellemesebb azt hinni, hogy még mindig ő van a középpontban és ő motiválja az elhagyó összes tettét. Ami egyszerűen nem igaz.
2018. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Minden ember más. Nálam szakitás két nap gyász és túl léptem. Még akkor is, mikor már arról volt szó, család, ház, gyerek és a nő egyik pillanatról a másikra elé ált és mondta, itt a vége. Éjszaka olyan 500 kilométer száguldás, másnap berúgtam és harmadik nap már mentem lányok után és két nap múlva meg is találtam aki a párom lett. Harmadik nap már nem igen gondoltam az exre. Mindennel igy vagyok, aminek vége, annak vége, nincs értelme filózni rajta.
2018. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az jut elsőre eszembe, hogy már úgy cserélte le a régit, hogy képben volt az új. Hogy mennyire volt képben...🤔, passz,de nem gondolom, hogy nem emögött a másik idegesítése állna..
2018. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Férfi és nő két külön világ. A veszteséget is másképp élik meg. A nők azonnal omlanak össze, a férfiak hetek, hónapok múlva jönnek rá, hogy mit veszítettek. Így vagyunk bedrótozva.
2018. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!