Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ez? Egyáltalán nem ilyen válaszra számítottam:o

Figyelt kérdés
Mondtam a páromnak, hogy kicsit szomorú vagyok, hogy a szüleim utaznak el és, hogy nem megyek velük mert egy olyan helyre mennek ahová már rég elszeretnék utazni. Majd picit el is sírtam magam erre a párom kérdezi és most ezért sírsz? Miért nem mész velük? Mondom azért mert veled szeretnék lenni és amúgy is azt beszéltük meg, hogyha mennek akkor én nem fogok menni hanem maradok itthon veled. Azt is közöltem vele, hogy csak azért sírtam el magam mert ez egy olyan ország ahová már rég elszeretnék jutni, de most mégsem megyek mert azt gondoltam, hogy a párom fontosabb, erre ő nagyon megbántott ugyanis azt mondta minek akarok én menni mindegyik város ugyanolyan, és hogy vagy menjek a szüleimmel vagy ha maradok ne sírjak.
2018. okt. 4. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Engem is felidegesitene ha ott bognel, mikozben senki nem mondta, hogy ne menjel. Tok kellemetlen erzes ez a parodnak.
2018. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen igaza van a párodnak. Hoztál egy mártír döntést, amitől szenvedsz, méghozzá úgy, hogy a kutya se kért rá, aztán meg vergődsz. Attól még, hogy kapcsolatban vagy, még nyugodtan elutazhattál volna nélküle a családoddal, nem vagytok összenőve.
2018. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mit játszod a mártírt. Tényleg miért nem mentél, ha régi vágyad? A párod ott lesz utána is. Engem nem tudna senki visszatartani, ha menni akarok valahova, és lehetőségem is van. Mondjuk érdekes felfogása van a párodnak az utazásról, de ez más lapra tartozik. Ha őt nem zavarná, hogy te utazol, te meg nem rángatod magaddal, ha ő nem akar, ezt meg lehet azért oldani. Találkoztam már utazáson olyan nővel, aki a férje nélkül utazgat, mert ő menni akar, a férje meg elvan otthon.
2018. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazi manipulatív mártírként viselkedtél úgyhogy ne csodálkozz, hogy kiakadt a párod. Senki nem kért rá, hogy maradj otthon, vagy menj el a szüleiddel vagy fogd be a szád. Elég undorító ez a játszmázás, amit művelsz, nem tudom mire számítottál.
2018. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólókkal. Miért lett volna baj, ha te is elutazol?
2018. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy hogy nem mész a szüleiddel. Most ez olyan mintha a párod hibája lenne hogy te nem jutsz el oda. Amikor nem, mert te döntöttél így, de akkor meg ne sírj miatta.
2018. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a pároddal, inkább menned kellett volna, mint olyan gesztust gyakorolni, amivel csak bűntudatot keltessz. Egyikőtöknek sem jó a döntésed. Erre legközelebb oda kéne figyelned.

32/f

2018. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom itt sem ilyen válaszokra számítottál. :(
2018. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nokent mondom, hogy igaza van a parodnak.

Ha menni akarsz menj. Ha nem, akkor meg ne sirj. Te dontottel igy. Nem kell martirkodni. A parod kibir nelkuled egy hetet.

2018. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó, a párod láthatóan nem egy utazgatós típus, de ettől eltekintve is teljesen normálisan reagált. Milyen válaszra számítottál?
2018. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!