Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van evvel a nővel?

Figyelt kérdés
Szakítani szeretem volna vele. Erre full higgadtan közli velem hogy őt nem érdekli. Ő velem akar lenni ha tetszik ha nem. Szépen megkértem hogy távozón. Leült és azt mondta ő nem megy sehová. Mondom oké akkor én megyek el. Erre utánam futott egy késsel a kezében. Azt mondta ha elhagyom megöli magát. Teljesen lesokoltam és nagyon félek. Mit kellene tennem?
2018. okt. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lelépni,zsarol te balek,és elmebetegekkel ne foglalkozz.
2018. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Természetesen csak zsarol. Szólj a barátainak, előttük nem akarja magát ilyesmivel égetni. Dilinya. Ezek ellen a nyilvános beégetés a leghasznosabb.
2018. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha nála van, akkor hagyd ott, ha nálad, akkor fegyverezd le és rakd ki. Ha megtámad, fejbekólintod finoman valamivel és hívsz egy mentőt és rendőrt, lefogod, míg kiérnek a szervek, amennyiben ez szükséges.

32/f

2018. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet először téged döf le a késsel és utána magát, ha tényleg egy bátor nő.
2018. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj... Nem tudom miért fogom ki őket állandóan. Az előző parkapcsolatomban is volt hasonló. Ott több mint 4 évig voltunk együtt. Először szóltam a szüleinnek. Azt mondták figyelnek majd rá. De a zaklatás nem maradt amnyiban. Odáig fajultak ott a dolgok hogy mar a családomat ia zaklatta később a barátaimat majd másokat is. Mindenkit akivel azt hitte beszélek. Voltam bent a rendőrségen de mivel nem voltak meg a bizonyítékok nem vettek komolyan. Később a leányzó kórházba került mert be gyógyszerezete magát.
2018. okt. 4. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem akarja hogy kitegyed facebookra az őrjöngését. Mondd meg hogy amíg ott van ahol te, folyton kamerázni fogod. Amúgy meg elég nyámnyila barátaid vannak, ilyenkor fel kell lépni. Egy lánnyal csinálj úgy mintha randiznátok. A büszkesége miatt akkor levegőnek fog nézni.
2018. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki rá a mentőt, majd beviszik, ahova kell.
2018. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Exem ugyanez... ezek beteg emberek.

Mondtam neki, hogy vége és ő ugyanígy higgadtan, hogy nem, olyan nincs...

Gondolom, ha nem állnak le akkor a feljelentés marad.

2018. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamiért vonzod ezeket a pszichopata nőket.
2018. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!