Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne még esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne még esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Eléggé bejöttem egy csajnak 3-4 éve mikor ő 15 volt én pedig 18. Tudom furcsa, de akkor még nem igazán érdekeltek a lányok, hiába nem volt azért közömbös ő sem nekem, de végül nem lett semmi a dologból. Aztán én is változtam személyiségileg, külsőleg ő is egy nagyon szép, csinos lánnyá érett, és nagyon szeretném vele folytatni az ismerkedést.

Nemrég szakított a barátjával ráadásul, szerintetek érdemes volna felkeresni újból vagy már igencsak megváltozott az ízlése ez idő alatt, és már lehet nem úgy nézne rám 18 évesen mint 15 évesen?



2018. okt. 5. 18:35
 1/2 Isti?! válasza:
Miért ne lehetne esélyed, az élet próbálkozásokból áll. Aki nem próbálkozik annak soha semmi olyan nem fog összejönni, amit nagyon szeretne. És lehet épp aval fogod meglepni, illetve felvidítani, hogy megkeresi az a személy akibe régebben szerelmes volt.
2018. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Figo07 válasza:
Egy probát meg ér,veszteni valód nincsen.
2018. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!