Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100kg fölötti duci lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100kg fölötti duci lányok, milyen pasik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
2018. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez nem igy működik. Az embernek nem súlya alapján tetszenek a férfiak.

En voltam 100kg fölött, most 75 körül, de az "ízlésem" nem nagyon változott. Ami igen az is csak a korral.

Alapvetően nem tudnék mondjuk szemszínt, hajszínt meg ilyesmit mondani.

De szerintem például Hugh Grant jól néz/nézett ki. Tom Hanks fiatalon. DiCaprio fiatalon. Hugh Jacmann sem rossz.

Hartison Ford. John Travolta. Tehá a hozzájuk hasonló férfiak kinézetre.


Nekem egyébként a magas pasik tetszenek.

Személyiségre pedig kedves, bohékás, intelligens de nem az eminens típus. Saját ízlése és véleménye van. Nem társadalomkövető. Kicsit rosszfiús. Önzetlen és segítékész is tud lenni. Megbízhatok benne, számíthatok rá.


De nem hiszem, hogy ezeknek bármi köze lenne a súlyhoz.

2018. okt. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is ehhez hasonló férfiak tetszenek, és 50-70 kg közt mozgok.:)
2018. okt. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
#2, gratulálok a fogyáshoz! 25 kg mínusszal biztos hogy jobban nézel ki és több mosolyt kapsz. Eddig a kövér nőkről nem volt jó véleményem, mert mind a tökéletesre vágyott és nagyon magasra tették a mércét. Volt olyan aki vissza is utasított engem, pedig nem nézek ki rosszul mások szerint sem. Hát valahogy nem jövök be a ducibb nőknek, de nem is bánom, mert hiába széparcú némelyik, ha visszataszító a stílusuk és el vannak szállva maguktól.
2018. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 50 kilósan is a hatalmas, nagydarab férfiak jöttek be, lehetőleg szakállal. Most is, semmi sem változott. Lehetőleg 2 méter magas és minimum 100 kiló a zsánerem.
2018. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
100 kg felett nem "duci"
2018. okt. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%

Én sajnos 100kg felett vagyok, de ez ellen teszek már, az meg, hogy 100kg felett a kérdező ducit ír, vagy túlsúlyost, esetleg hájast, oly mindegy :)

Engem sosem a külső érdekelt, akármilyen furán hangzik elsőre. Mindig az illető humora fogott meg, a mosolya, a kedvessége, sosem ítéltem külső alapján, és szerintem az ideál dolog sem mérvadó, mert neked hiába jönnek be a magas, 100kg feletti férfiak például, ha egyszer megismerkedsz egy 170cm/80kgs férfival, aki elvarázsol. A kérdésre válaszolva, nekem az értelmes, humoros férfiak tetszenek, akikben van valami megmagyarázhatatlan plusz, külsőtől függetlenül.

2018. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a magas pasik jönnek be.
2018. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es: a kinézet nem minden, szokták mondani. Hiába nézel ki jól, ha valakinek nem jön be a stílusod és lehet, ezt érezték meg a duci nők.


Nos, előny, ha kreolosabb a bőre, sötét hajú és szemű, de nincs ez így kőbe vésve, volt már másmilyen partnerem is.

A hangra viszont hisztis vagyok, ha az nem tetszik, felőlem bárhogy nézhet ki. Pl. ha alapjáraton úgy nyervog, mint Kajdi Cyla affektálva, attól a falra futok, még ha erről valaki nem is tehet, vagy ha valakinek ilyen mutálásban megállt kappanhangja van, még azt se szeretem.

Magasság terén annyi a kikötés, hogy 165 centinél alacsonyabb ne legyen.

2020. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű, hogy kockás hasú Brad Pitt arcú adoniszok.
2020. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!