Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz rola? Kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz rola? Kellene szexre vagy inkabb hanyagolnad? Miert?

Figyelt kérdés

Nagyon csinos , nagyon szep arc , formas test , vicces , szorakoztato szemelyiseg , intelligens

Es tudnad rola (bevallja, sot buszke is ra) hogy szereti az egyejszakas kalandokat , sok ferfi volt/van az eleteben , szereti a szexet es gyakran valtogatja a partnereit (mondjuk hetente)


2018. okt. 7. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

kellene szexre :)

hol találom?

2018. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Én már pusztán csak ezek miatt hanyagolnám: "nagyon csinos, nagyon szép arc, formás test". Izgulhatnék szinte egyfolytában, hogy éppen ki tett neki ajánlatot vagy csapta neki a szelet. Nem kéne olyan nő, akire minden pasi csorgatja a nyálát.
2018. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Honnan tudos hogy surun valtogatja a partnereit?

Egyebkent, nekem kellene.

Ha ezt ide kiirtad nyilvan nem csak a szex kot a holgyemenyhez.

En megtartanam, oszintem mondom, voltam ugyanilyen cipoben, es most o eletem szerelme, nem engedtem el

2018. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

en vagyok a csaj

azert irtam ki , mert kb. a negyedik pasi van most az eletemben ,aki elfut mellolem azert mert szerinte r**anc vagyok ... es ilyen nem kell neki

akin mindenki atmegy.....


szoval jobb , ha titkolom az igazi enem? nehez ez

2018. okt. 7. 17:30
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Na és szűrésre milyen gyakran jár?
2018. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Te vagy az a 27 éves nő, aki mindig másképp megfogalmazva teszi fel ugyanazt a kérdést?

Nekem nagyképűnek, beképzeltnek tűnsz, aki saját magában nem lát hibát.

Nem kellenél szexre sem.

2018. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Normális nő ha komoly párkapcsolatot akar letagadja hogy 1 r1banc nemhogy büszke rá xDDDD


Ne legyél már hülye.

2018. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Nekem egy egyéjszakásnak induló kapcsolatból lett nyolc éves...

Tökéletes szellemi harmónia ötvöződött a szexuális kalandvággyal.

Veled ellentétben nem volt szép az arca, viszont a teste és a kisugárzása egészen varázslatos volt!

A polgári értelemben vett hűség nem a mi műfajunk volt; sokat voltunk többesben...

Félelmetesen mély kötődés volt...

Mivel nem hiszek a feltétlen hűségben, így egy strigulára bejelentkeznék.. csak hogy nemhogy már boldogtalan maradj...:)

2018. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szerenyseget kifelejtetted a tulajdonsagaid közül :D
2018. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!