Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok HIV fertőzöttel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok HIV fertőzöttel?

Figyelt kérdés

Ha a fertőzött nem kicsapongó életvitel folytatása miatt lett fertőzött, hanem pl. orvos/korházi dolgozó és olyan úton kapta el.


A mai gyógyszerek már lehetővé teszik, hogy a HIV beteg ne fertőzzön tovább, még óvszer nélküli aktus során sem, s hogy gyereket is vállalhasson...



2018. okt. 8. 16:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen,ő is ember. Vallásosal viszont sose se járnék,mert képmutatóbb nincs náluk..
2018. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2018. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha még az előtt derülne ki mielőtt beleszeretnék akkor nem, de ha már beleszerettem...nem tudom, nagyon nehéz döntés lehet az ilyesmi és esendőek vagyunk.
2018. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Kizárt.
2018. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#1. és #3. köszi! Viszont többiek, légyszí ne egyszavas válaszokat írjatok, illetve próbáljatok indokot is írni.
2018. okt. 8. 16:31
 6/31 anonim ***** válasza:
33%
Vannak vegyszerek igen amivel lehet "teljes" életet élni viszont arról nem halottam,hogy nem fertőz tovább nemi úton illetve vér útján! Ha az illető gyereket szűl elvileg ott is nagy az esélye,hogy tovább adja! A kérdésre a válasz én sem tudom nem lehet erre így válaszolni szerintem! :)
2018. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Én nem, abból a teljesen egyszerű okból kifolyólag, hogy félnék attól, hogy megelőzés, óvatoskodás, és minden egyéb ellenére is megfertőz.


27N

2018. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Pedig ezek a "vegyszerek" (gyógyszerek) teljesen elhárítják a fertőzés veszélyt. Olyan alacsonyra mépes vinni a vírus számot, hogy az már ki sem mutatható.

Illetve nincsenek mellékhatásai sem...


Ha rosszul szedik, kihagyásokkal, stb. akkor viszont mutálódhat a vírus és súlyosbíthatja a fertőzött állapotát, előre is hozhatja az AIDS kialakulását.


De pl. egy orvos nem fogja rosszul, rendszertelenül szedni a gyógyszert.


Igazából statisztikailag kisebb az esély, hogy egy olyan kezelés alatt álló HIV-es fertőzzön meg, mint egy olyan magát egészségesnek gonoló HIV-es, akivel lefekszel, mert egészséges, közben pedig egy magas vírusszámos HIV fertőzött, akit nem kezelnek...

Hiszen a HIV átlagosan 4-10 év alatt nem mutat semmilyen tünetet.


Ettől függetlenül elfogadom ezt az indokot is.

2018. okt. 8. 16:46
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem. Egyebkent is hipochonder vagyok.
2018. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Illetve 6-8 hétig a fertőzés után még tesztel ki sem mutatható, pedig a tovább adási veszély ilyenkor a legmagasabb.


Szóval ha valakiről nem tudod, hogy van bármilyen betegsége, azt hiszed hogy nincs neki semmilyen, még magasabb eséllyel fertőzhet meg mint egy kezelt HIV-es.

Egy 3 hónapnál régebbi eü. igazolással, negatív HIV teszt eredménnyel rendelkező is nagyobb eséllyel fertőzhet meg mint egy jól kezelt HIV-es.


Csak mondom.

2018. okt. 8. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!