Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy valódi 10/10-es külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy valódi 10/10-es külsejű csaj kezdeményezne nálatok elhinnétek, hogy jó pasik vagytok?

Figyelt kérdés

Tegyük beszélgetést kezdeményezne veletek egy fotómodell, és nem titkolná, hogy tetszetek neki akkor változna a véleményetek magatokról, megnőne az önbizalmatok?

(Olyanoknak szól akik nincsenek magukkal megelégedve.)



2018. okt. 10. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy pillanatnyilag megnőne az ember önbizalma, bármelyik nemnél, de miután lanyhulna az érdeklődés akkorát zuhanna mint egy bedöglött sílift, akkor inkább ne legyen ilyen élményben része az embernek.
2018. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ártani biztos nem ártana neki. :)
2018. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem nőne ettől az önbizalmam.

Az én önbizalmam belülről táplálkozik, és nincs rá hatással az, ahogy mások hozzám viszonyulnak.


Ha ez megtörténne, akkor se gondolnék mást magamról, mint eddig.


Amúgy pedig nem fog. Nem azért, mert nincs önbizalmam és alábecsülöm magam, hanem mert tisztában vagyok az adottságaimmal és azzal, ahogy a természet és a vonzalom működik.

2018. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Eddig is tudtam, hogy jó pasi vagyok.

De egy numerának jó lenne:)

2018. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nagy túrót, egyből keresném a buktatót, hirtelen nagyon gyanakvó lennék, hogy biztos csak hülyít. A jó nőknek általánosságban ez amúgy is szokása, mert az egójukat folyamatosan boost-olni kell...
2018. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Kizárt dolog.

Biztos lennék benne, hogy vagy valami égetős kandikamera jellegű műsor áldozata vagyok, vagy a csaj szórakozik, vagy egy "haverom" szopat, és lefizette a csajt :P

2018. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok, ezért bármilyen külsejű lány csak akkor kezdeményezne nálam, ha meg akar szívatni vagy ki akar használni. Tehát nem.
2018. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném el.
2018. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak a fotómodellnek a lelkének is olyannak kell lennie, aki érti az ember működését, nagy EQ-val rendelkezik, valóban érdeklődő, és nem csak a "szórakozás a másikkal" a célja.

Így nézve nagy feladat elé állítanám a személyiségemmel.

2018. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Azonnal csapdát gyanítanék mögötte.
2018. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!