Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szexi, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szexi, hogy valaki Dr. Valami Valami?

Figyelt kérdés
Lanyok, ha pl egy kocsmaban szombaton lehuppan melletek egy srac, fiatalnak nez ki (mintha 18-22 kozott lenne), es bemutatkozik, hogy Dr. Xy vagyok, vagy kiderul beszelgetes kozben, nyilvan igy nem fellengos, akkor mi jut az eszetekbe? Vonzo, mindegy? Kivancsisag stb?
2018. okt. 16. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

1. meglepődnék hogy dr.

2. beszélgetés alatt ezt a tényt el is felejteném.

3. marad a személyiség mimt fő íránymitató, hogy letolom-e a bugyim.

2018. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Szexinek nem mondanám max wáo gratulálok hozzá azt annyi!
2018. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is dr valaki valaki vagyok, így határozottan hidegen hagy

Ehhez a két betűhöz csak segg kell, meg némi pénz.

Nem attól lesz valaki VALAKI, hogy mennyit járt iskolába, hanem attól, hogy milyen ember

2018. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Először azt gondolnám, hogy akkor benézten a korát :-) De nem jelentene semmit számomra.
2018. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi jut eszembe? Hogy hány évet sz_pott vajon a PhD képzésen... és hogy végül megérte-e.
2018. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, nem az alapján választok párt, hogy van-e doktori címe.
2018. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy nekem is doktori címem van, számomra ez nem jelent sokat.
2018. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ciki a titulussal előrukkolni. Nekem is van, mégsem kötöm mások orrára, főleg nem így explicit.
2018. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szüleim is azok.

Rokonaim között is előfordulnak ezek a szerinted mágikus Dr. emberek. Van olyan, aki 10 évig szívott, kínlódott, hogy meglegyen és teljesen más a munkája.

2018. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
4%

Magyarországon semennyire. Nélunk a "Dr." az alacsonyító titulus szinte, mivel az orvosok, jogászok, PhD-sek 90%-a echte csóró. Én full-stack fejlesztő vagyok, IT diplomás, és kb. 1 nap alatt megkeresek annyit mint ezek egy hónap alatt. Egyáltalán nem kellene a nevem elé ez a fosztó képző, legtöbb fejvadász cégnél is ha meglátják, hogy valaki Dr. akkor az első dolog ami beugrik, hogy ez biztos csóró. Onnan tudom, hogy egyik legjobb barátom fejvadász cégnél dolgozik és ő mondta.

Persze ez nem mindenhol van így, külföldön (pl. Amerikában) ott ezek nagyon zsírosak, és ott tényleg "szexi" is ha valaki az, mert biztos hogy gazdag is és magas társadalmi státuszú. Itthon meg nem.

2018. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!