Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem miért csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem miért csak engem hibáztat azért amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Azt mondja kibirhatatatlan ahogy állandóan b asztatom öt de akkor miért nem tesz semmit az ellen hogy ne legyek ilyen? A b asztatás ezekböl áll kb napi szinten. Légyszives vidd ki magad után a szobából a mosatlan edényeket, vedd fel a mosnivaló ruháidat a földröl mert már térdig járunk benne! Légyszives dobd ki a szanaszét hagyott cigis cdikkeket. Húzd le magad után a wc-t. Vidd ki a szemetet. Zárd be este az ajtót. Tedd a helyére a dolgaidat hogy tudd hol van! Mikor én teszem el persze sose talál semmit de azért veszik el minden mert borzasztóan rendetlen.. stb.. ezek minden nap ugyanazok a kérések! Miért nem segít nekem hogy ne kelljen elmondani neki ezeket minden egyes nap? Miért olyan nagy kérések ezek? Nem veszekszem vele ezekért csak megkérem. Ö mégis úgy véli zaklatom öt. Pedig munka után és két kisgyerekkel én is fáradt vagyok! Mégis megcsinálom helyette mert ö felkapja a vizet és felmegy a hálóba tv-t nézni! Hogyan értessem meg vele segítsen? 10 éve ez van!
2018. okt. 25. 16:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
10 éve. Egy hét után ott hagyom egy hétre h egye meg a kosz,ha igy se érti akkor pá aranyom,feleség vagy v szimplán bejárnó?
2018. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Bejárónő*
2018. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Jó elejinte nem éltünk együtt hanem a szülökkel.. Majd egy kis lakásban kevés cuccal amit rendbe tudtam tartani jól. De most más a helyzet nagy ház gyerekek, semmi segítség töle.. valóban egy banyává változnék?
2018. okt. 25. 16:32
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom troll kérdés... húzd le magad után a wc-t?! Külön kell szólnia emiatt? Obvious troll is obvious.
2018. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Össze se jövök olyannal aki Anyuékkal él,és Aynu ellátja,olyannal aki nem tudja lehúzni a vécét, aki nem tudja h a nő nem csicska,soroljam,de te még szültél is kettőt ennek az álom férfinek. Pfuu de buta lehetsz ne haragudj. Anyapótló háztartási alkalmazott vagy nem feleség vagy nő.
2018. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen, ezt kéne megmutatni az olyan típusú cukcsi 1-2 éves “kapcsiban” élő huszonegy-két éves lányoknak, akik oooolyan ügyesek meg háziasak meg minden, hogy ők aztám imádnak takarítani, meg mosni, meg főzni, meg kinyalni a pasijuk hátsóját, nekik aztán ez nem teher, és nem is ééértik, hogy lehet más nőknek ez probléma, biztosan nem is szerizik eléggé a párjukat... íme a következmény, 10 év múlva...

Bocs, de ennyi idő után nem tudom, mit lehetne tenni. Gondolom vannak barátaitok, esetleg velük lehetne beszélni, h segítsenek - ugyanis ez nem normális, kb. max 1 év után az ilyen férfi vagy megembereli magát, vagy elhagyják a ghecibe...

2018. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Csodálom, hogy egyáltalán még melletted van és hogy eltűr téged.
2018. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%

Oszinten te ferjed altalad lett ilyen

Vagy elturod vagy kidobod

2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
4%

Hát aranyom ha a napi beszélgetés kizárólag ebből áll, nem csodálom ha kiborul, holott teljesen jogosak a kéréseid. :D

Nem tudom, két kérés között legyen egy dícséret is. Hátha az segít. Mindannyian tanuljuk a közösen élést, hiába a nagyszüleink, kutya sem kérdezi meg őket, ők hogy csinálták. Hát nekem ez a tapasztalatom, hogy egy pasi nem szereti ha csicskáztatják. Megkérni pár dologra lehet egy nap, de nem állandóan és nem kizárólag. Máskülönben ugyanennek én sem örülnék. Jó ha a pasi nem vágja a fejedhez, hogy te vagy a második anyám. :D

;) Azért csak kitartás.

2018. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként viccen kívül a férjed, igazából a fiad. Amiket itt felsoroltál, hát nem tudom. Alapvető dolgok hiányoznak azért :D... Beszéltetek már ezekről?
2018. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!