Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudott? Szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? Szánalmas vergődés vagy valamilyen beteg trükk?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőmmel fél éve szakìtottunk.Nem volt semmi különös,békében váltunk el.Múlthéten összefutottunk az utcán,mosolyogva mesélte hogy most kapcsolatban van és nagyon boldog benne.Kicsit fura is volt,hogy mennyire a tudtomra akarja hozni.Aztán ma beszélgettem a legjobb barátnőjével,ő nem tudott semmit az egêszről.Sőt azt mondta hogy a szakìtásunk óta egy randija nem volt.

Ez a szánalmas vergődés fázis,vagy a reakciómra volt kìváncsi?

Engem ő már nem különösebben érdekel,de nem olyannak ismertem aki ilyen szánalmas hazudozásba kezd.



2018. okt. 26. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha bekeben valtatok el, akkor miert lenne szanalmas vergodes? Inkabb a reakciodra lehetett kivancsi. De még az is lehet friss a kapcsolat es a baratnojenek se mondott semmit (neked meg tulzott kisse), vagy a baratno azt hitte/akarta ne tole tudd meg vagy ne fajjon neked es inkabb ugy tett, mintha nem tudna rola.

Nalunk lanyoknal rengeteg variacio letezik.

2018. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnője kipécézett magának téged, ezért nem mondta meg neked. Mert a háttérben ő kavarja a szart, más megbízásából. kb. ennyi
2018. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Ember, dugd meg az exed barátnőjét. Mire vársz?
2018. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!