Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gáz, ha egy 20-22 éves srác, szeret játszani a gyerekekkel és a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Ráadásul teljesen egy hullámhosszra tud kerülni, mind a gyerekekkel, mind pedig a kutyákkal, tehát ilyenkor neki is előjön a gyermeki éne.
2018. okt. 30. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne gáz? Komolyan kérdezem, miért gondolod annak?

A legtöbb nőnek szerintem inkább pozitívum.

2018. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Inkább aranyos.

Én is amikor kutyázok, olyan vagyok mint egy dilis kis taknyos.

Gondolom a kölykökkel is ilyen lennék, ha nem rühellném őket :D

2018. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Gyermeki én? Te miről beszélsz? Ez inkább apai én nem gondolod? Ez szerintem ritkaság és jó pont.
2018. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A nők erre nem fognak őszintén válaszolni, de nem jó pont náluk. Egyrészt az érzelmek kinyilvánítása férfiatlan dolog a szemükben. Másrészt a legtöbb nő nem szereti a gyerekeket, és hallani sem akar gyerekvállalásról, ezért nem akar maga mellé olyan férfit, akit tipikus apukának lát.
2018. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nekem pl szimpatikusabb az aki így viselkedik, mint aki goromba vagy hűvös egy állattal vagy gyerekkel.
2018. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért gáz? Tudod, az a gáz, hogy azt gondolod erről, hogy gáz!


A legtöbb nő család centrikus. Akkor most miről beszélünk?

2018. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Manapság általában véve a férfi = az érzelem mentes vadbarom állattal, ami téves eszme és hülye sztereotípia, média agymosás.


Egy embernek ilyennek kellene lennie, a környezetével egy hullámhosszra kerülni, csak sajnos kiölik belőlünk mert az ember egy befolyásolható fajta és mennek mint a legyek a kakira.

2018. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!