Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szunik meg a noknel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szunik meg a noknel a fogamzokepesseg teljesen, amikor mar vedekezes nelkul kockazatmentesen lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi, hogy mikor lehet abbahagyni a vedekezest. Csak amikor a mentruacio teljes mertekben elmulik vagy amikor mar ki-ki marad ugy 45-47 eves korban? Vagy esetleg nem kellene kockaztatni, es tovabbra is vedekezni kellene egy darabig?
2010. jún. 25. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem mikor mész nődokihoz gyógyszert iratni miért nem kérdezed meg, miért az itt irogató tizenéves emberektől vársz választ?

tisztelet a kivételnek...

2010. jún. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel vannak 50 feletti anyukák is, szerintem nem feltétlenül a menstruációval van kapcsolatban. De amúgy nem vagyok valami expert a témában.
2010. jún. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha már végleg megszűnik!

Ha kimaradozik, simán lehet teherbe esni...sokan ezért is lesznek terhesek idősebb korban...mert azt hiszik, már nem fogamzóképesek, mert nem menstruálnak, aztán hoppá 2 hónap múlva megint megjön...szóval veszélyes időszak a klimax:D

2010. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ugy kivancsi voltam, nem vagyok abban a korban, hogy erintsen a tema.
2010. jún. 25. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
ha már tuti nem akarsz babát akkor ha elkötteted magad utána már nem kell hormont szedni..de akkor biztosnak kell lened hogy nem akarsz gyereket, és hogy vállalsz egy ilyen műtétet..
2010. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kosz, de nem vagyok ilyennek hive. Amugy a sogornomnek epp elkottetes utan szuletett gyereke, szoval ez ennyire megbizhato modszer...
2010. jún. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!