Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Tudom, hogy az exébe nagyon szerelmes volt, 1 évet voltak együtt és 2 évig utána nem lépett tovább.

Láttam, hogy születésnapján felköszöntötte a volt szerelme, azután pedig még napokig beszélgettek, azóta nem, mióta mondtam neki, hogy azért ez rosszul esik. Mennyit számít ez? Vajon érez még iránta valamit, vagy hagyjam ezt és ne törődjek vele?

Velem nagyon aranyosan visekedik mindig. Bár tudom, hogy az előző lányért tényleg nagyon odavolt..

20L


2018. nov. 1. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és a lánynak azóta sincs senkije.

Jóban is vannak. Illetve a kapcsolatunk előtt tartották a kapcsolatot.

2018. nov. 1. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hanyagold. ha jóban van vele az már alapból egy riasztó jel. ha valaki túl van az exén, akkor egyszerűen nem jópofizik vele utána, hanem simán elfelejti, kitörli mindenhonnan, meg ilyenek. nekem volt olyan exem amelyik konkrétan eldicsekedett velem a saját exének, és egyértelmű volt hogy nincs túl rajta meg hogy kb azért kellek neki hogy elfelejtse. mondjuk két évig voltam a palival és ez megváltozott egy idő után, pl kértem és nem beszélt utána a nővel, meg tényleg csak engem szeretett. de megegyszer nem lennék ilyennel.
2018. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgetnek amúgy máskor is?


Tudod mi volt a szakításuk oka?


Ezek is kellenének, hogy jobban tudjunk válaszolni.


30N

2018. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mióta velem van, ezen kívül tudomásom szerint nem beszéltek.

Mert a csaj túl féltékeny volt, párom elég közvetlen típus, nem nagyon tudta kezelni. Aztán rengeteg veszekedés volt náluk, meg állítólag már elég csúnyán viselkedett vele, mármint a lány barátommal. De utána még nagyon sokáig kavartak, szerelmes volt mindkettő, mikor szakítottak. (Ezt egy közös ismerősünktől tudom, és biztos.)

2018. nov. 1. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Párod elég közvetlen típus. Itt van a bodri kutya elásva.

Akkor miért pont az exével ne lenne az akivel szerelemben váltak el.

Helyedben mit tennénk, elmondtad párod felfogta,hogy zavar téged és elvileg meg is értette a gondod. Én elfogadnám, hogy egy ilyen közvetlen pasi a párom,és bíznék benne,hogy idővel lesz a lánynak valakije.

Közös ismerősötök különben nem tudja miért szingli az ex???

2018. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!