Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Őszintén mondom, hogy elegem van a magányból és a szex is hiányzik, így úgy döntöttem, hogy elég, a kezembe veszem az irányítást. Volt már randi, kézfogás, csók, de komolyabb dolgok még nem. Fiúk! Főleg hozzátok szólnék. Ti mikor tartotok vonzónak egy lányt? Úgy értem nyilván akkor ha szép, de most a viselkedésre gondolok. Legyen beszédes vagy inkább csendes, harsány vagy visszahúzódó stb. Mi jön be nektek? Mikor figyeltek fel egy lányra?

Lányok! Ti hogyan szoktatok flörtölni a pasikkal?

Tudom, talán kicsit gáz 21 évesen ilyen kérdéseket feltenni, de az ilyesmiben sosem voltam túl jó, nem megy az ismerkedés és az sem, hogy a kiszemeltem figyelmét magamra hívjam. Ebben szeretnék tanácsot kérni.



2018. nov. 2. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Hát ezt aztán nem lehet leírni

Ismerkedj, a többi meg jön magától

2018. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Konkrétum nincs. A beszédesség? Nekem ez olyan, hogy mikor kell, akkor legyen beszédes, azaz álljon ki maga és az igaza mellett. De egy társaságban, engedjen mást is szóhoz jutni. Ez egy összetett dolog, hogy tulajdonképpen milyennek is kell(ének) lennie, pár mondatban nem lehet rá válaszolni. De tökéletes nem létezik, sem férfiban, sem nőben. Kompromisszumot kell kötni egyes esetekben. F
2018. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Lesz itt privát ajánlat rendesen, válogathatsz belőle.
2018. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a környezetedet. Tanulmányozd. Máshogyan nem lehet ezt jobban megérteni :) A flörtölés szerintem ösztönös, magától jön. Sose gondolkoztam rajta, hogy kell. Csak meg kell találni azt a pasit, akivel megy. Nálam például ritka az ilyen, de ha olyan az illető, akkor az első másodperctől kezdve van valami szikra közöttünk :)
2018. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképp vagyok srácban, csak én 20 éves. Először is be kell ismerned magadnak, hogy miért nem voltak kapcsolataid(nekem pl azért, mert nem adtam magamra eléggé, nem igazán érdekelt kapcsolat, inkább gépeztem, lusta voltam, nem vagyok igazán társasági lélek.) Ezeket kissé fejleszted és már lesz is barátod. Biztos vannak, akik próbálkoznak nálad, max nem veszed észre őket. Ha valaki tetszik, azzal legyél kedves, érdeklődj iránta és biztos lépni fog ha kölcsönös a dolog.
2018. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nagyon fogadj meg : csak add magad!

Ne akarj más lenni! Persze csak ha boldog akarsz lenni...

2018. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Adhatni adhat bárki tippeket csak éppen nincs különösebben értelme, mert nem vagyunk egyformák és valószínűleg majd az a srác akivel ismerkedsz pont máshogy fogja gondolni, mint ahogy itt leírja neked valaki.


Ismerkedj emberekkel és a többi tényleg jön magától, ha nem jön akkor az egy jó jel arra, hogy nem vagytok egymáshoz valók/illők. Nem feleletünk meg mindenkinek.


Az mindenképpen szerintem pozitívum, ha valaki érdeklődő és nem egy kuka. De ezek amiket írtál eléggé a végletek..

2018. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
A legfontosabb: legyen a lány legalább annyira értelmes, hogy beszélgetni lehessen vele. A legtöbb lánnyal nem lehet, mert csak a kérdésekre válaszol, azokra is tőmondatokban, semmi egyéb nem jut eszébe. Azonkívül adjon néha valami egyértelmű biztató jelet, hogy nem vagyok közömbös a számára. Nem egy esetről hallottam már, hogy a lány semmi érdeklődést nem mutatott, ezért a fiú továbbállt, pedig lett volna esélye.
2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, ne akarj összejönni valakivel csak azért, hogy legyen valakid. Viszont ha valaki tetszik, ne agyald túl a dolgokat (hajlamos vagyok rá én is :) ) hanem vesd be magad! Egy ragyogó mosoly, egy finom érintés a karon, és a pasi fogja a jelet. Csavargasd a hajad vagy harapd be az ajkad, miközben beszél hozzád, nézz mélyen a szemébe!
2018. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ne izgulj majd te is rátalálsz valakire;)

De ha külsőleg ráakarsz segiteni akkor azt ajánlom hogy egy kicsit edz,a formás,izmosabb lányok manapság sok pasinak bejön.De mindig csak önmagad add belülről,és ami a legfontossabb légy mindig magabiztos!!

2018. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!