Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna egy lányon a stria csíkok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 18:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9-es gondolj bele anyukádnak hány striája lett miattad a 9 hónap alatt amíg magába hordott és, hogy közülük egyik sem érte meg, mert egy paraszt vagy.
2018. nov. 7. 21:41
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Na ezt megkaptam! Kb. 100 ember köszönheti nekem az életét hogy mást ne is mondjak, az évente elültetett 50 db fáról már említést sem teszek. Söprögess a magad portáján először. A véleményemen meg nem változtatok, nem akarom felvenni az oly divatos cuki álarcot.
2018. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, azt sem tudom, hogy én miért lettem lepontozva :D mert azt mertem mondani, hogy előfordulhat, hogy valakinek valami miatt nagyon ronda?
2018. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13-as nem én pontoztalak le.
2018. nov. 10. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem! Egyik 4éves kapcsolatomban a lány sokat hízott(depresszió miatt) 1-2évvel azelőtt,hogy összejöttünk. Másik lány 14hónapig vtunk együtt szűlt. Ha jön az igazi szűlne gyereket biztos az lenne megint. +bejön ha egy nőn van kis felesleg ahhoz sokszor jár stria. Viszont aki sokat nyíg miatta az zavar.
2018. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sosem zavart.
2018. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy tetszene e , ha nem hogy te is eltudnál úgy fogadni más hogy szépség hibája van .
2018. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég sok kapcsolatom volt, meg alkalmiból is akadt jópár. Nem úgy tűnt, hogy bárkit zavarna.
2019. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rajtam is van, pedig én csak túl vékony férfi voltam aztán megnőttem edzések miatt.
2019. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!