Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha azért (is) járok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azért (is) járok el az egyik haverommal bulizni, mert olyankor van egy kis alkalmam női társaságban lenni?

Figyelt kérdés
Olykor nem is eggyel, hanem többel, persze miatta vannak ott a csajok, de ilyenkor azért normálisabbak velem is, picit jó megismerkedni a másik nemmel is. Valamint pár kivétellel nem is tűnik úgy, mint ha kényszerből szólnának hozzám, persze nyilván azért rendesek, hogy bevágódjanak havernál.

2018. nov. 6. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez általában így szokott működni. Bár ha ennyire az árnyékában vagy, talán érdemes lenne mással is barátkoznod, mert így sosem fognak ezek a lányok téged választani, pedig nyilván az lenne a cél.
2018. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek nem rossz, legalább szokod a nőkkel való kommunikációt. De ahogy előttem írták, jobb, ha kilépsz az árnyékából. Nekem is van ilyen haverom, akinek az egyik haverja úgy követi, mint egy hűséges kiskutya. A csajok viszont csak a haveromra kíváncsiak. Szóval valahogy ki kell lépned az árnyékából vagy mással elmenni bulizni.
2018. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es Nem cél, nincsenek irreális céljaim. Mással is barátkozom amúgy, de a többiek vagy nem buliznak, vagy nem néznek ki annyira jól, hogy csajok legyenek velünk.
2018. nov. 6. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ismerkedj csak.
2018. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem cél az, hogy barátnőd legyek, akkor csak így tovább
2018. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es gondolom legyent akartál írni, amúgy ja nem cél, mert max ilyen kompromisszumos lehetne, mind két fél részéről, megalázó. Aztán látnám a pofáját ahogy nézne haverra (ha addig nem ismerné), meg más jó csávóra, nem hiányozna. Jobb ez így.
2018. nov. 6. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem az! élvezd csak ki!

egy csaj

2018. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, legalább hozzászoksz a csajtársasághoz, és lazábban viselkedsz majd a közelükben. Még az önbizalmadat próbáld építeni, a magabiztosság szexibbé tesz. :)
2018. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!