Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők ezt kiszagolják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ezt kiszagolják?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi jelenleg nem megkapható?Ilyenkor értékesebb a szemükben?

Általában a nők átnéznek rajtam,nem vagyok sikertelen de mindig nekem kellett tepernem,ha akartam valamit.Jelenleg egy szakìtást próbálok feldolgozni,de azt figyelem hogy érdekesebb vagyok a nőknek mint máskor.Keresnek,flörtölnek,küldik a jeleket.Persze pont akkor,mikor undorodom az ismerkedés gondolatától is.Szóval a csajok megérzik valahogy ha nehézpréda és kìvánatosabb lesz a szemükben vagy ez hogy működik?


2018. nov. 6. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem igen

Méghozzá azért, mert ha másnak kell akkor annyira rossz nem lehet. Gondolom én

2018. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Látszik a viselkedéseden. Egy férfi csak akkor tud egy nőt emberszámba venni és úgy is kezelni, amikor épp nem vágyik puncira, vagy mert foglalt, vagy mert kihever egy traumát (mint esetedben). Ilyenkor normális mederben megy a kontaktus és nincs nyomás a nőn, hogy ő most enged egy férfi közeledésének vagy ott is hagyják ha nem dughatják meg.

Így van idő eldönteni a nőnek is, hogy szimpatikus vagy-e, és az is plusz hogy most kb önmagad adod. Ez is nagyon vonzó és leveszi az izzadságot az ismerkedési mizériáról.


kb ennyi.

2018. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!