Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogyan álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy tegnap találkoztam a legjobb fiú haverommal. De elég sokat késett és két szál rózsával állított be. Azt mondta hogy a késésért kaptaaamm. Jó szorosan megöleltúk egymást, bár én nagyon zavarba jöttem. Legutóbb pedig azt mondta, hogy szívesen elvinne vacsorázni. Meg amikor a talinkon hívta a haverja hogy találkozzanak és azt mondta, hogy most nem jó neki, mert hogy randija van. Aztán csak nevettünk.

Kicsit össze vagyok zavarodva. Vajon többet érezhet irántam, mint barátság?


2018. nov. 8. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha olyan a srác akkor enbek a haverságnak annyi. Vagy lesz valami ha akarod, vagy mondod hogy csak haverok. De az már nagyon nagyon ritkán marad az ami előtte volt.
2018. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy fontos vagy neki!

Valószínű,hogy szeret téged! :)

Esetleg kérdezz rá

2018. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# én örülnék neki, ha több lenne. Msjd alakul magától
2018. nov. 8. 08:20
 4/7 A kérdező kommentje:
2# igen én is arra gyanakszom,hogy szerethet. Á rákérdezni még nem merek. Az még korai lenne. Majd szerintem alakul eeez magától. :)
2018. nov. 8. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mitől humoros?
2018. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom de ide rakta be a gyakori.
2018. nov. 8. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Te raktad be ide, ezt választottad.

Akkor kérjük, hogy rakják át.

2018. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!