Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha Tinderezek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam felnézek szétnézni kíváncsiságból. Nem terveztem komolyan ismerkedni, ezért csak egy képet raktam ki, nem is adtam meg semmi információt, csak funból csináltam az egészet.

Más ha meglát, hogy fent vagyok én is akkor nem fog kinevetni, hogy már erre szorulok én is meg gáz stb.



2018. nov. 9. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem. Neked lehet
2018. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Függ attól, hogy mennyire jól/rosszul nézek ki?
2018. nov. 9. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Értelmes emberek is vannak odafent.
2018. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem semmi ciki nincs benne :)

mindenbe hatarozottabban vagj bele es tuti h jobban alakulnak a dolgaid ;)

2018. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
jaj istenem annyi sztereotípiája van ennek a sz a r o s tindernek hogy az hihetetlen. hadd mondjam el hogy egyszer mentem fel rá, egy emberrel találkoztam onnan, és most másfél éve együtt élek vele, imádjuk egymást és annak a "cinkes" alkalmazásnak köszönhetjük az egészet. 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

5-ös azért mert lány vagy.

Én több ezer lányt húztam jobbra, 3matchem lett és egy se írt vissza. Úgy érzem magam ott, mint egy húspiacon, ahol én vagyok a romlott hús, mert nem vagyok elég jóképű és ezért senkinek nem kellek.

2018. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számtalan ismerősöm tinderen ismerkedett meg a párjával, én a badoot használtam, és találkoztam onnan teljesen normális emberekkel is. Nincs ebben semmi ciki, csak tudni kell szűrni.
2018. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi a ciki? A Tiktok
2018. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha valaki látja, hogy fent vagy tinderen, akkor valószínűleg ő is fent van. Szóval nem gáz, gondolom.
2018. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
Tudod mi a ciki? Ha párod van de felteszed magad. Erre ö észrevesz... :)
2018. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!