Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit gondolnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak azok a szülők, akik a 18+ lányukat nem ENGEDIK, hogy együtt aludjon a 2-3 éve meglévő párjával?

Figyelt kérdés

1. Semmi közük hozzá.

2. Szexelni, szüzességet elveszíteni és teherbe esni nappal is lehet.

3. Ha ilyen idő óta együtt vannak, valószínűleg már eddig is szexeltek...


A kérdést azért írtam ki, mert fennakadt a szemem egy régi kérdésen, hogy normális-e ha nem engedik.


Ami azt illeti, nem normális, jogilag az egyéni szabadság korlátozása, s csak mert apuci tartja még el a lányt, attól még nincsen joga beleszólni ebbe.


Az én 19 éves barátnőm (annó) nem kérdezte apucit, hogy aludhat-e házon kívül, hanem egyszerűen közölte vele, hogy ekkor és akkor nem megy haza, mert nálam alszik. Pont.


2018. nov. 10. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

"Ami azt illeti, nem normális, jogilag az egyéni szabadság korlátozása, s csak mert apuci tartja még el a lányt, attól még nincsen joga beleszólni ebbe."


Jaja. Apucinak meg egyéni szabadsága olyan feltételekkel eltartani a felnőtt lányát, amilyet ő tart jónak. Ha nem tetszik, el lehet menni albérletbe!

2018. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell mindenkit megérteni. Más szokás, minta alapján viselkednek az emberek. Lehetséges, hogy annak a lánynak a szüleit is így “fogták” az ősök. Ők nem érdemelnek sajnálatot akkor?
2018. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: csakhogy apuci akármilyen feltételei nem ütközhetnek hatályos törvényekbe!
2018. nov. 10. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Jaj hagyjuk már! Ki nem sz.rja le,hogy nem engedi máshol aludni? Amíg otthon él és a szülei tartják el addig azt csinálja amit mondanak neki! Senki nem korlátozza a szabadságát el is költözhet aztán oldja meg ahogy akarja! Biztos van valami oka amiért így döntöttek!
2018. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mit szólnak a kérdésemben megfogalmazott 2. és 3. ponthoz?
2018. nov. 10. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
3: Nem is ütközik bele, nem kötelező az ő házában lakni. Nem a szátokat kell jártatni, hanem önállósodni annak minden terhével!
2018. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem engedtek hogy 18 évesen a párommal aludjak akitől először kaptam az életben a legfontosabbat szeretetet. Persze 12 évesen mikor a rokonom rám mászott az nálunk tök normális volt mondván én riszáltam az belefér az együtt alvás 18 évesen akit szeretek azzal nem.. 18 és fél éves byt intettem nekik azóta se láttak. Képmutató keresztény családokban ne keress érveket..
2018. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hajrá utolsó, kívánok minden jót neked!
2018. nov. 10. 19:32
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Van ahol ez szokás, van ahol nem. Amíg valaki otthon lakik, gyerek státuszban van.
2018. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez vicces mert én 18 éves korom alatt elég sokszor aludtam házon kívül.


Összeszámolva legalább 30 alkalommal.

2018. nov. 10. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!