Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam már itt is sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam már itt is sok választ ezzel kapcsolatban és a neten is de valamit még mindíg nem értek a japán férfiakkal kapcsolatban! Mi a helyzet a szemekkel?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszik nekik a fehér bőr és a nagy kebel.Ez eddig világos.De sok helyen olvasom hogy a szem még ennél is fontosabb.Az a fontos hogy mandula vágású legyen vagy hogy barna?Vagy netán mindkettő?Tegyük fel van egy fehér bőrű nagy mellű lány mandula vágású de zöld szemmekkel,akinek az anyukája japán az apukája pedig európai.Ez a lány tetszene a japán férfiaknak?
2010. jún. 25. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem zavar ha kicsi a farkuk?
2010. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem, mert a keveréket nem szeretik, csak a tiszta fialást, ami rólad nem mondható el :D
2010. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mivel augusztusba japánba költözök a családommal a kicsi farok dolog..hát ez van ezt kell szeretni :) Amúgy én azt olvastam hogy a félvérekkel sincs bajuk,mert nagyon szeretik a fehér bőrt :O Náluk régen az volt a nemesség jelképe.Még várom a válaszokat :)
2010. jún. 25. 19:14
 4/20 anonim ***** válasza:
akkor nincs mitől tartanod te jobban ismered őket mint mi
2010. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket nagyon.Ezt a tudást ami van itt szedtem össze pár válaszból :) Csak érdekelne hogy mire számítsak.
2010. jún. 25. 19:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem hozhatnál egy japán csajt:)
2010. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze szívesen :) Valaki tudna a kérdésre válaszolni ? ^.^
2010. jún. 25. 19:41
 8/20 anonim válasza:

Fogsz majd mindenfélét tapasztalni, ha kint leszel hosszabb ideig. Ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznéd, a magyarok szeretik-e a kukoricát.

Itt tájákozódni erről pedig olyan, mintha elhinnéd, ami a mangákban történik, igaz.

2010. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez igaz.Kicsit tartok a költözéstől mert úgy hallottam hogy a japánok nagyon nem bírják azokat akik ott akarnak letelepedni :(
2010. jún. 25. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:

A mongoloid tipusú embereknél is elő fordúl a zöld szem.Van valami jelentése is.Nagy szerencse vagy ilyesmi.

A nagy zűr kis kínában című film is erre van kihegyezve.Abban kínaiak vannak,de van benne zölszemű és e miatt akarja mindenki megszerezni.Nézd meg a filmet!

2010. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!