Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy a párod zsánere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy a párod zsánere külsőre? És mennyire hasonlítasz külsőre az exeihez?

Figyelt kérdés
Persze ahol van ilyen. Külsőre a testalkatot értem pl. (Vékony vagy husis, kis mell vagy nagy mell) Csak kiváncsi vagyok kinél hogy alakul vagy változott.

2018. nov. 12. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom egyszer azt mondta a nagy mellű szőke nők az esetei. ( ilyenek az exei is, legalábbis akiket én láttam) nekem fekete hajam van ( festett de az eredeti is nagyon sötétbarna) és kicsi melleim. Ehhez képest 7 éve velem van szóval szerintem jó vagyok 😁
2018. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Egyik exemnek se voltam. Mindegyik az alcsony-vékony srácokért volt oda, hát én meg pont magas vagyok és kövér.


Faintos ahogy a redneckek mondanák.

2018. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
100%-ig, egyik exére sem hasonlítok és egyik exe sem volt a zsánere :D
2018. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Elmondasa szerint tokeletes vagyok szamara...

Zsanereirol sosem kerdeztem az exnoi az egyik nagyon hagyomanyos, szolidan oltozkodo alacsonyabb combosabb csaj volt, a masik mindig valtoztattana haja szinet tobbnyire talan szoke volt, magasabb talan..

Feltekeny..beteges..

En se nem alacsony se alacsony nem vagyok, aranyos a testem, hosszu derekig ero termeszetes barna hajam van:) es nem vagyok szazas:) de o meg szerintem nem sejti egyenlore nagyon csendesen fejeztem ki a nem tetszeseimet... rejtett pszichopata lettem a volt palijaim utan 😂☝🏽


Az exeimnek mindig a zsanere voltam, hosszu sotet haj, aranyos magasabb test.. barnabb volt.. meg a plussz orultseg..kaphayo voltam es vagyok mindig a hulyesegre baromsagra bulizasra:)


Az en exeim is hasonloak voltak pedig egyiket se bizonyos jegyek alapjan neztem ki magamnak... a jelenlegi baratom pedig mindenben ellentetet kepvisel az eddigi palijaimhoz kepest.. kulsoleg es belsoleg egyarant ☝🏽😂

2018. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Én a zsánere vagyok abszolút. Az egyik exét láttam csak, de én magam jutottam róla eszembe. Szép arc, hosszú barna haj, nagyobb fenék...és a kedvenc énekesnöje is ilyesmi.

Nem mintha a ronda nők seggét nem nézné meg... De hát azt szabad. Nála elég sokat nyom a latba szerencsére a belső is.

2018. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

neki totálisan nem vagyok a zsánere: az alacsony, barna/fekete lányok tetszenek neki, hosszú hajjal, míg én nordikus típus vagyok.


nekem sem kifejezetten ő a típusom, de annyiban stimmel, hogy irtóra bejön a sötét haj és a szemüveg-szakáll:)


ennek ellenére - vagy mindezekkel együtt - remekül megvagyunk.

2018. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi mindketten hasonlítunk az exekre.

De csak az alap karakterben pl. (haj/szem), testalkatra kevésbé. Például az én exem nagyon magas és izmos volt, a férjem csak magas és nem annyira sportos.

Nekem kisebb mellem van mint az exnek de sportosabb a testalkatom.

2018. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk abszolút elmondható, hogy mindketten a másik zsánerei vagyunk, és szöges ellentétei az exeknek :) (vagyis az ex párjaink nem 'feleltek' meg annak az elképzelésnek ami mindkettőnk fejében volt a 'tökéletes' partnerről)

Ebből is látszik persze, hogy sokszor az ember nem amiatt választ párt, mert van egy elképzelése, preferenciája arról hogy mi tetszik neki, hanem az adott személyben megfogja valami. Aztán lehet, hogy hosszútávon csak kiütközik az, hogy mégsem ilyen típust keresett (nem csak külső megjelenésről beszélek) és nem illenek össze. De az is lehet hogy nagyon is jól fog működni a kapcsolat annak ellenére, hogy ha most megkérdeznéd azt mondaná, hogy az életben nem gondolta volna, hogy valaha vörös/szemüveges/szeplős/mackós/kismellű/fekete bőrű stb párja lesz.


Nekem (fejben) mindig a vékony alkatú, átlagnál magasabb, sötét szemű, sötét (és nagyon sok, dús hajú.... imádom!) férfiak tetszettek, az exem ehhez képest szőke (majd kopasz) világos szemű, nagydarab izmos pasi volt, évekig együtt voltunk, nem azért szakítottunk mert nem az ideálom volt külsőre. A férjem pedig pont úgy néz ki, amilyennek még tiniként 'megálmodtam' :D

A férjem pedig már az oviban is szőke hajú kék szemű kislányokról álmodozott, aztán két sötét szemű fekete hajú barátnője volt előttem, nekem pedig szőke hajam és kék szemem van, átlagnál magasabb vagyok, pont mint ő, mindig mindenki megjegyzi hogy milyem jól összeillünk :)


28/N

2018. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a férjemnek teljesen, kimondottan szereti a pici, vékony lányokat, én meg 156 cm vagyok, 45-49 kg közt. Nem pici a mellem, B kosár, az én alkatomhoz az teljesen arányos, bár azért mikor terhesen, illetve szoptatás alatt megnő/megnőtt a cicim, megjegyezte, hogy ezeket nem lenne baj, ha megtaranám :D (most várom a második gyereket).

Az exei többnyire vékonyak voltak egy kivételével, ő viszont alacsony volt, a többi magasabb, szóval félig valósult meg az ideál előttem.

2018. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem hasonlítok a párom exére, mert nekem az a női típus annyira nem jön be... mint nőnek. És mivel miattam hagyta el, jó pár éve (anélkül, hogy erről tudtam volna), így feltételezem én inkább vagyok zsánere mint szegény előző lányzó.
2018. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!