Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart? Mi szamit multnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart? Mi szamit multnak ami nem tartozik ram? Rosszul latom tenyleg?

Figyelt kérdés

Rovidre fogom.mert sikerult elsore ugy ossze csapni hogy ertelmezhetetlen lett...


No szoval

Valakive elkezdtem ismerkedni. hetekig beszelgettunk mindenfele csatornakon de szemelyesen nem tudtunk talalkozni ( kulfoldon dolgozom ) par het utan mert olyan helyzetben volt felajanlotram neki es oda koltozott hozzam. ra 3 hetre tudtam haza menni. Az en lakasomban vart mint ha 100 eve egyutt lennenk. 4 nap utan elromlott a laptopja es megkert hogy javitsam meg. Akaratlanul is bele szaladtam par erdekes dologba. fenyderult mindenre.( 50 eves holgyrol beszelek 2 unokaval) de korat meghazudtoloan csinos. Nos chatsexes joval fiatalabb fiucskaval turkalok magamba videoval. Egy videki varosban hajtos oromlany volt halom hirdetes a rosszlanyok.hu-n, felvett neszelgetesek tomkelege kuncsaftokkal es a palijaval. mikozben vallo felben van evek ota csalja a ferjet, aki elhagyta es utana beallt oromlanynak. Egy beszelgetes ezzel a palival akit viszonynak titulalt miutan bebukott. Persze errol az egeszrol nem tudta, bele se kezdek. Arrol beszelnek milyen jol allok es hogy tud megtollasodni mellettem es ledumaltak hogy jarnak ossze nalam prutykolni.meg persze elo kerult egy egesz udvartartas a vendegein kivul.


De a lenyeg hogy amit allit es amire kivancsi vagyok. A velemenyem szerint ilyen opciokkal nem all neki tisztesseges ember komoly kapcsolatot epiteni, ergo elosszor rendet tesz maga korul. Szerintem egy nagy Ő keresest azzal kezdjuk hogy megkeressuk a nagy Én-t.

Amit Ő allit hogy ez csak a mult es mire haza mentem arra rendet csinalt maga korul. Amikor hetekig beszelgettunk es elfogadta a lehetoseget hogy hozzam koltozzon az csak flort volt es amit az alatt es elotte csinalt ahhoz semmi kozom. Magyarul en vagyok a hulye szerinte hogy nem ebben a vilagban elek es miert nem azzal foglalkozom hogy Ő mielott hozzám koltozott ket nappal mindennel felhagyott es kidobalta a pasijait meg rendet csinalt maga korul. Legfokepp nekem azt kellene meglassam akivé valni akart mellettem.

Lesz kutyabol szalonna?


2018. nov. 15. 02:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, átver téged és kiakar használni.
2018. nov. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem ezt. Még nem is találkoztatok, de odaköltözött hozzád? Hogyan? Aztán már ott lakott, mikor először megvolt a tényleges találkozás?

Egyébként nem, nem fog változni, és soha nem vennék a nyakamba ilyen zűrös személyt, lehet nő vagy férfi.

2018. nov. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te ezen komolyan agyalsz? :D Ezek után kapott volna 10 percet, hogy elhúzzon a cuccaival együtt a francba, utána zárcsere.


Címeres ökör vagy, ha leállsz vele beszélgetni, pláne ha elhiszel neki bármit ebből a sok baromságból.

2018. nov. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egy balek vagy, ő pedig egy jól tudod micsoda, aki épp átver.
2018. nov. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ilyen hülye tényleg létezik, hogy vadidegen embert enged a lakásába,miközben ő maga külföldön van??

Kérdező, te nem vagy 100as!

2018. nov. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Arrol beszelnek milyen jol allok es hogy tud megtollasodni mellettem es ledumaltak hogy jarnak ossze nalam prutykolni."


Aki ezek után nem dobja ki a nőt a cuccaival együtt fél percen belül, az meg is érdemli, hogy anyagilag lehúzza és kupleráj legyen a lakásából.

2018. nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerted, de már hagytad, hogy odakoltozzon hozzád. Most meg csodálkozol, hogy ilyeneket tudsz meg róla. Igazából az, hogy naiv vagy, szerintem nem meglepetés számodra sem. Egy dolgot tehetsz : elhajtod, mert ha valakinek kerek perec megmondta, hogy téged ki akar használni, akkor valószínű, hogy így is van. És ezért raknam ki a te helyedben, nem a múltja miatt, mert a múlt az múlt, ott te nem voltál, ahhoz neked semmi közöd, de ahhoz ami most van és ami téged is érint, ahhoz nagyon is van!
2018. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki azonnal a holgyet, es tedd ossze a ket kezed, hogy legalabb a lakast nem ramolta ki. Jo nagy balek vagy kerdezo.
2018. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Habar nagyreszuk ezen a koltozesen akadt ki ami azert nem volt ennyire durva es mevgondolatlan. Mivel elegge ellenorzott kornyezet,magyarul nem lett volna ra lehetoseg hogy vissza eljen nalam barmivel is.

Igazabol csak a hozzaallasomat akartam egy kicsit korbe irni.

A kerdes legfokepp arra iranyult volna, egyreszrol tartozik e rank valami abbol az idobol amikor ismerkedunk. Ergo tobb vasat a tuzbe tarto ember tud becsuletes lenni akkor mikor hulyit tobbeket es vissza el a johiszemusegukkel. Masod sirban aki lotyo volt, egesz eleteben a négy ferje mellett minduntalan felrelepesek jellemezték,50 evesen harminc akarhany eves farkak utan szaladgalt, es a legutolso idoben szimplan penzert nyujtott elég vad erotikus szolgaltatast aminek anusz szetszakadas lett a vege... nem ecsetelem tovabb mert harom kotet kijonne belole ami kiderul es megis felmerul hogy manapsag ezt el kell fogadni es nem foglalkozni vele mert ez a mult, es mikor elundult pécsrol pestre elhatarozta hogy felhagy azzal az elettel amit elt es velem normalis lesz. Tud egy ember ekkorat valtozni 260 km alatt?

2018. nov. 15. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, szerintem a választ te is jól tudod a kérdésedre. Hiszen úgy írsz, mint aki a szíve mélyén érzi. Nem, egy ilyen ember nem valószínű, hogy tud más lenni, senki kedvéért. Mondom ezt úgy, hogy sosem ítélkezem senki felett. És továbbra is tartom, hogy a múlt az nem tartozik a jelenre, akármi is volt benne.
2018. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!