Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézitek annyira azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézitek annyira azt, hogy legyen a másiknak ambíciója, célja és terve a jövőre nézve miért nem elég az, hogy milyen ember a másik?

Figyelt kérdés
A szeretet mindennél fontosabb, a szeretet felszabadítja az embert. Ha egymást elfogadják úgy ahogy vannak annál nincs csodálatosabb érzés. Nem szabadna, hogy a félelem az aggódás és az elvárások irányítsák az embereket. Inkább a kapcsolatoknak az a szépsége ahol egymást szeretik úgy ahogy vannak, ölelkezve, csókolgatva és eggyé válni.
2018. nov. 18. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Te most trollkodsz, ugye?
2018. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért baj az számodra, ha valaki olyan párral akar ölelkezve, csókolgatva eggyé válni, aki egy ambiciózus ember? Akire felnéz (vagy legalábbis nem nézi le)? Akinek vannak céljai, amiket elér? Az nagyon szexi tud lenni. Miért baj, ha valakit az ilyen ember vonz? Nem mindenkinek fontos ez, ha neked nincsenek céljaid, keress hozzád hasonlóan céltalan lányt és válj vele eggyé, problem solved.
2018. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Talàn azért nézzük, mert az emberek jó nagy szàzaléka szeretne előrébb jutni.

Màsfelől én még olyat nem hallottam, hogy szeretetből ki tudjuk fizetni a rezsit, fenn tudjuk tartani a hàzat, be tudunk vásàrolni, uram bocsà' félre tudunk tenni.

Egyébként egy céltalan ember nem vonzó senki szemében sem.

2018. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert az ilyen ember visszahúz.
2018. nov. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem tudok olyan embert elfogadni a páromnak, akinek nincsenek, így az általad leírt idill nem tud létrejönni vele. Nem arról van szó, hogy nem _akarom_ elfogadni, egyszerűen nem tudom, ez kb olyan, hogy nálam alacsonyabbal sem tudnék összeállni, hiába hogy semmi baj nincs vele egyébként, és szeretném, ha működne, de nem tudom elfogadni. És ha ez nincs meg, akkor nem tudjuk egymást ölelve csókolva eggyé válni meg hasonlók.


Szerintem jó dolog az, ha az ember valamilyen szintű felvilágosult tudattal keres párt, és megfogalmaz néhány konkrét kritériumot, amihez tud nyúlni. Leszűkíti az ismerkedési kört, és így nem fogja akaratlanul is megbántani azokat, akik valamiért nem tetszenek neki- mert hiszen nem is ismerik egymást, akkor hogy bántaná meg. Illetve ha tudod, hogy csak ennyi hiányzik belőled a másiknak, akkor érdemes a magad előnyére változnod, hátha legközelebb több sikered lesz.

2018. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert a világ se csak szeretetből áll.
2018. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindegy, hogy milyen ember, azért.

Huszonéves, még nincs diplomája, vagy jó állása, vagy vállalkozasa, nincs lakása, kocsija, és a szüleivel lakik. De ha törekszik arra, hogy elérjen valamit az életben, akkor érdemes vele közös jövőt tervezni. Akinek a fenti állapot megfelel, azzal nem érdemes, mert 50 évesen is én fogom eltartani.

40 felett fordul a kocka. Csak azt fogja nézni mindenki, hogy addig mit értél el, és senkit sem fognak érdekelni a nagy terveid, hogy mibe akarsz belevágni a következő 20 évben.

2018. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Mert ez már egy szr világ.Szerintem nincs olyan ember akinek ne lennének nagy tervei...Én ha tehetném már most nukleráis arzenállal térdre kényszeríteném amerikát.Vagy be pattanék az űrhajómba és egy új bolygót tennék a magamévá...

Sokat teszek ennek érdekében de még sem a szupertitkos fegyverzetem sem pedig az úrhajóm nem készült el.. :(És akkor az idő utazásról ne is beszéljünk...mert azért mégis csak csúnya dolog lenne szétlőni a fél vagy legalábbis a negyed világot...ezért utána vissza kéne tekerni a kazettát.

Ezt a 40éves koromig el kell érnem valamit dolgott pedig baromira nem értem...utána mi lesz ???Azért mert szép házad ,kocsid,vagy bármid van nem fox kelleni..Te nem autó vagy...ha kocsikel veszek,ha ház kell veszek házat,stbTe viszont totálissan ki égsz 40éves korodra.szóval Te nem fox kelleni.

A másik bajom h gyönyörű párkapcsolat lehet az ahol mindenki a karrierjének él...biztos sokat és tartalmassat vannak eggyüt..ja nem csak dugnak össze vissza aztán feljönnek sírni h miért ilyen gerinctelen az épp aktuális másik nem.Ha közben lesz gyerek az még rosszabb mert vele se fognak foglalkozni eleget és ő is ezt látja...Így rohad szét szép lassan társadalom.

Szóval kedves kérdező abban igazad van ,hogy amiket le írtál azok a legfontosabbak...NADE Te még össze sem jöttél valakivel...és csak az ,hogy jó ember vagy még kevés...Te sem jönnél össze valakivel csak azért mert ,fúúú de csuda jó ember...Mert ha igen akkor irány a szociális othon...Na az ott áplónőknek illetve szociális munkásoknak..mind járna egy szerető ember nem???

De abban teljessen igazat adok ,hogy a pénz és a külömböző tárgyak sajnos már többet érnek mint maga az ember.. :(

2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Ambíció= több pénz reménye.


Természetesen az ambíciónak, csak a munkabeli, pénz felé mutató tervek "szabályosak", ha valakinek az a célja az életben, hogy családja legyen, szeretetben, szépen éljenek, és élvezzék az életet, az az ambíciókra gerjedő embereknek nem számít ambíciónak, mert ez nem jelent több pénzt, ahogy az sem, hogy élvezni akarja a hobbiját/bejárni a világot.


És ilyenkor jön a "meg is kéne élni" sablonszöveg, pedig már 25 évesen is úgy megélhet valaki, hogy nincs szüksége a normális élethez előrelépésre, "ambíció"-ra, mert már akkor kényelmesen elél, és nem akar masturbati-t, meg gucsit, meg szervacset vásárolni, mert nem érdekli.

2018. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem van ambícióim, vannak céljaim, terveim, és teszek is a megvalósításukért, én ilyen vagyok, és hasonló típust keresek, mert hasonló emberek között érzem jól magam, egyszerűen lendületbe hozzuk és lendületben tartjuk egymást oda-vissza, és ez nekem jó, és a hasonló embereknek is jó. Aki nem ilyen, azzal sincs baj, csak nem egymást keressük, olyanoknál azt érzem, hogy visszahúz, toporgunk, kellemetlenül érzem magam, hogy én magasabb fordulatszámon pörgök, vannak ilyen barátaim, és baráti kapcsolatnál nem zavaró, elintézem egy legyintéssel, hogy ők másmilyenek, de párkapcsolatnál zavaró számomra.
2018. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!