Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretnétek gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretnétek gazdag pasi mellett úrinők lenni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem! A saját jogomon szeretnék létezni, és a maximumot kihozni magamból.
2018. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
"Hercegnönek lenni különben nem jó, én is voltam valaha. De az ö sorsuk az elefántcsonttorony, meg a magânyos várakozás… a kirâlyfiról pedig olykor kiderül, hogy ö is sârkány, csak emberi formában…"
2018. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Én önmagam szeretnék lenni, pl beképzelt meg orrfennhordós nem; meg ilyen előkelő estekre nem szívesen járnék, még sima bulikba sem; szóval ilyen gróf pl nem szívesen lennék meg ilyen etikett dolgokat hogy tanuljak meg ---nem akarom:) Meg hogy pl mi számít modortalanságnak úri környezetben; szóval csak akkor lehet pl boldog valaki, ha önmaga lehet; szal gazdagnak lenni tutkó jó, de csak szabadon. Én nem etikettelnék meg királykodnék; ilyen szeretnék lenni, mint most, csak egy gazdagabb formában lehetőleg; de amúgy nem ilyen követelmény meg előfeltétel, hogy a pasim pl pénzes legyen nagyon kiemelkedően. Legyen cuki, empatikus, jószívű, őszinte, intelligens. Meg még külsőre is számomra dögös, vonzó. Amúgy a bulikat, partikat, összejöveteleket nem igazán szeretem; inkább járom a természetet; vagy gépezek itthon:):)
2018. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Ezért nem akartam soha gazdag pasit!
2018. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Gazdag úrinő akarok lenni, pasi nélkül.


Tök furi, hogy pont pasiktól látni itt mindig, hogy egy nő vagyonát csak férfihoz kötve tudják elképzelni. Nem csoda, hogy ennyi keserű barom van.

2018. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én egy csóró pasi mellett vagyok úrinő, szintén csórón:D de ez csak pénz...


Mondtam is neki h remélem nem lesz nagy arca ha véletlenül meggazdagszik, mert akkor viszontlátásra :D

2018. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 éves koromig ez volt a vágyam, de aztán kifejlődött a személyiségem. Javaslom, te is lépj túl ezeken a képzelgéseken, legyél akár nő, aki erre vágyik, vagy férfi, aki abban a hitben él, hogy ez minden nő álma.
2018. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
A lányok a kommunizmust szeretik,megvetik a gazdagokat és az úri dolgokat.
2018. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 peca1000 ***** válasza:
45%

Én lennék úrifiú egy gazdag, fiatal dögös kis pipi mellett. :D


Báró von Blökipóz nevet is felvennèm :D

2018. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Úrinő nem.

Csak Úrnő. 😉🙃

2018. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!