Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekünk, vörös hajú férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk, vörös hajú férfiaknak miért ilyen véres horror az életünk? Miért undorodnak tőlünk a nők, kivéve ha az a nevünk hogy Ed Sheeran?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Rémült vörös sörényes ló :D
2018. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak tőled undorodnak?


A sok hülye kérdésed után annyira nem is meglepő

2018. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vörös hajú pasiktól undorodnának a nők, valószínűleg nem tudtak volna szaporodni, ezáltal jó néhány ezer éve ennek fenotípusnak el kellett volna tűnnie. De mint a mellékelt ábra is mutatja ez nem így van. Ergo a kérdésed (ismételten) egy baromság.
2018. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak tőled undorodnak, Balázs. Ami mondjuk érthető. Az összes nő legnagyobb szerencséjére már azelőtt látszik, hogy milyen gondolkodású ember vagy, mielőtt kinyitnád a szádat.
2018. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy szerintem valószínűleg Rupert Grint sem panaszkodhat.
2018. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Honnan tudod a nevem utolsó?


Miből látszik rajtam milyen vagyoK?

2018. nov. 21. 00:08
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, Damian Lewisről sem hinném, hogy nőproblémái lennének.
2018. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miből látszik rajtam milyen vagyoK?"


Általában leginkább testbeszédből. De mimikából is. Azt, hogy ha valaki úgy érzi magával kapcsolatban, hogy mivel ő férfi, ezért neki fele annyi erőfeszítést sem kell tennie, hogy tetsszen, elvégre az a nők dolga, na, ezt még a legiskolázatlanabb nő is első blikkre kiszúrja.

2018. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

#8

Te álltál szemtől szembe Fuvarospacival? De irigyellek:D

2018. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Pont Ed Sheerant hozod példának, aki kifelé kancsal, sörhasa van de álla nincs, és már most elkezdett ritkulni a haja?

Ha ilyen férfiakra képesek felizgulni a nők, akkor tényleg rohadtul átlátszó a külsődre fogni a sikertelenségedet.

2018. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!